PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

DWUFON 8870 TEO PLAY - rozmawiaj taniej z PLAY!

DWUFON 8870 TEO PLAY - rozmawiaj taniej z PLAY!

DWUFON 8870 TEO PLAY to najnowszy zestaw promocyjny powstały w wyniku współpracy polskiego producenta telefonów myPhone oraz operatora telefonii komórkowej PLAY. Składa się z telefonu myPhone 8870 TEO oraz karty startowej Play Fresh. To doskonałe rozwiązanie dla osób chcących skorzystać z możliwości obniżenia kosztów połączeń wychodzących, pozostając jednocześnie przy dotychczas posiadanym numerze telefonu.

Głównym bohaterem promocyjnego zestawu jest telefon myPhone 8870 TEO - chyba najbardziej popularny dwusimowy dotykowiec polskiego producenta. Przypomnijmy: telefon wyposażony jest w 3-calowy, dotykowy wyświetlacz, a także w aktywny pulpit z opcją samodzielnego ustawienia potrzebnych ikon. Dzięki technologii Dual SIM obsługuje dwie karty jednocześnie, bez konieczności przelogowywania, czy przełączania. Wbudowany odtwarzacz plików audio i video, złącze kart pamięci micro-SD, radio FM, moduł Bluetooth i akcelerometr - to kolejne atuty tego telefonu. W myPhone 8870 TEO znajdziemy też aparat cyfrowy z funkcją kamery video, wykonujący zdjęcia o rozdzielczości 2 megapikseli. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań w myPhone 8870 TEO, bateria o pojemności 1000 mAh wystarcza na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 24 dni lub pozwala na przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

DWUFON 8870 TEO PLAY

W zestawie DWUFON 8870 TEO PLAY oprócz telefonu znajduje się karta startowa Play Fresh, pozwalająca na prowadzenie tanich rozmów telefonicznych po najatrakcyjniejszych stawkach na rynku.

Zestaw promocyjny DWUFON 8870 TEO PLAY dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenie 219 złotych.

Do kupienia w największych sieciach elektro- i hipermarketów oraz w dobrych sklepach GSM. Promocja obowiązuje od 20 do 30 czerwca 2011 r. lub do całkowitego wyczerpania zapasów. Telefon myPhone 8870 TEO objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

DWUFON 8870 TEO PLAY 2

blog comments powered by Disqus
DWUFON 8870 TEO PLAY - rozmawiaj taniej z PLAY!