PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Sony VAIO F - multimedialne centrum rozrywki

Sony VAIO F - multimedialne centrum rozrywki

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty nowego notebooka Sony VAIO F. Komputer ma pełnić rolę multimedialnego urządzenia przeznaczonego do domu. Sony VAIO F może pełnić zarówno funkcję kina domowego jak i znakomitego narzędzia do pracy.

By zapewnić użytkownikom odtwarzanie plików w najwyższej jakości, VAIO F zostało wyposażone w ekran VAIO Full HD o przekątnej 41,6 cm (16,4"). To dzięki niemu obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w formacie 16:9 pozwala oglądającemu przenieść się w świat wyświetlanych nagrań oraz dostrzec każdy szczegół oglądanego materiału. Dodatkowo przeciwodblaskowa powłoka ekranu zapewnia pełne pokrycie palety kolorów Adobe RGB sprawiając, że kolory wyświetlane na VAIO Full HD, cieszą oko niezwykłą ostrością.

Dostęp do nieograniczonej rozrywki, zapewnia procesor IntelRCoreTM i7 (model VPC-F11Z1E) oraz karta graficzna NVIDIAR GeForceRGT330M z 1 GB pamięci VRAM GDDR3 i architekturą przetwarzania równoległego CUDA™. Te nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości czy korzystanie z nawet najbardziej wymagających gier, odbywa się płynnie, nie spowalniając pracy urządzenia.

Sony VAIO F

Sony VAIO F zostało również wyposażone w napęd Blu-ray Disc Combo (BD ROM/ DVD+-RW/+-R DL/RAM) lub Blu-ray Disc™ (BD-R/-RE/-ROM/ DVD+-RW/+-R DL/RAM). Nośniki Blu-ray Disc™ są niezwykle pojemne, świetnie sprawdzają się w tworzeniu własnych kolekcji nagrań w jakości HD oraz nagrywaniu autorskich produkcji. Przy tworzeniu tych ostatnich pomoże łatwy w obsłudze program Picture Motion Browser VAIO, zmieniający domowe nagrania w profesjonalnie wyglądające filmy.

W celu zapewnienia użytkownikowi VAIO F doznań prawdziwego kina, firma Sony stworzyła trzecią już wersję systemu Dolby® Home Theater. Wszechobecny i wyjątkowo czysty dźwięk przestrzenny bardzo dobrze współgra z wysokiej jakości obrazem HD oraz jest dopełnieniem koncepcji wszechstronnego notebooka multimedialnego. Niezależnie od formatu odtwarzanego pliku, dźwięk Sony VAIO F jest wyraźny i czysty.

VAIO jest także wyposażone w wyjście HDMI, pozwalające na podłączenie notebooka do telewizora lub konsoli i korzystanie z potencjału obu urządzeń.

Obsługa VAIO F jest komfortowa i nie sprawia użytkownikowi trudności. Pracę ułatwia podświetlana klawiatura z pełnowymiarowym blokiem numerycznym, za pomocą którego można łatwo wprowadzać dane, podobnie jak przy pracy z komputerem stacjonarnym. Płynność wykonywanych czynności zapewnia system Windows®7 Home Premium z nowymi funkcjami nawigacyjnymi: Shake, ułatwiającą zarządzanie otwartymi oknami oraz listy szybkiego dostępu. W zależności od konfiguracji wybranej dla laptopa, bateria VAIO F, zapewni czas pracy do 7 godzin.

blog comments powered by Disqus
Sony VAIO F - multimedialne centrum rozrywki