PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Sony Xperia 5 - Czy warto kupić?

PLAY wprowadza na polski rynek smartfony BlackBerry w dwóch nowych ofertach abonamentowych

PLAY wprowadza na polski rynek smartfony BlackBerry w dwóch nowych ofertach abonamentowych

PLAY ogłosił wprowadzenie na rynek smartfonów BlackBerry w ramach dwóch nowych ofert abonamentowych oferujących darmowe, nieograniczone połączenia w sieci PLAY. Od 15 czerwca w ramach usługi „All Inclusive BlackBerry” dla klientów indywidualnych oraz „All Inclusive BlackBerry dla Firm” dla klientów korporacyjnych (obejmującej także darmowe, nieograniczone połączenia z numerami stacjonarnymi) dostępny jest do wyboru szereg smartfonów BlackBerry, w tym BlackBerry Bold 9780, BlackBerry Curve 9300 oraz BlackBerry Curve 8520.

Oprócz połączeń głosowych, obie taryfy obejmują:

  • darmowy dostęp do serwisów społecznościowych (Facebook, Nasza-Klasa);
  • darmowy dostęp do popularnego komunikatora BBM™ (BlackBerry Messenger), dzięki któremu posiadacze smartfonów BlackBerry mogą komunikować się bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach sieci BlackBerry;
  • darmowe minuty w sieci PLAY.

Rozwiązanie BlackBerry w PLAY to prawdziwa rewolucja. Smartfony BlackBerry stają się dostępne dla każdego. Teraz każdy klient może poczuć się wyjątkowo i korzystać z bezpiecznego, niedrogiego i różnorodnego świata usług BlackBerry każdego dnia, np. z komunikatora BBM” – mówi Bartosz Dobrzyński, Dyrektor ds. marketingu sieci Play.

W ramach nowych ofert, tj. „All Inclusive BlackBerry” oraz „All Inclusive BlackBerry dla Firm”, klienci zarówno indywidualni jak i korporacyjny uzyskają dostęp do bogatego świata rozwiązań BlackBerry.

„All Inclusive BlackBerry 65”, najbardziej popularna oferta wśród klientów indywidualnych, zapewnia 300 darmowych minut do wszystkich sieci, nieograniczone połączenia do innych klientów PLAY a także nielimitowany dostęp do serwisów społecznościowych (Facebook®, Twitter® oraz MySpace®) a także innych usług BlackBerry, jak np. BBM czy BlackBerry App World™. Ponadto, klienci korzystający z usług internetowych w ramach tej oferty otrzymają dostęp do wszystkich rozwiązania BlackBerry oraz dodatkowego pakietu 100 MB na transfer danych**. Ze wszystkich tych opcji klienci mogą korzystać za pomocą BlackBerry Curve 8520 dostępnego w białej i czarnej obudowie już za 49 zł.

Klienci korporacyjni mogą skorzystać z oferty Firma 75, najbardziej popularnej taryfy dostępnej w ramach usługi „All Inclusive Blackberry dla Firm”, oferującej 541 darmowych minut do wszystkich sieci oraz nieograniczone połączenia z innymi klientami Play a także numerami stacjonarnymi. Ponadto, klienci korzystający z usług internetowych w ramach tej oferty otrzymają dostęp do rozwiązania BlackBerry oraz dodatkowego pakietu 100 MB na transfer danych. W ramach tej oferty BlackBerry Bold 9780 będzie kosztował 399 zł. Klienci przenoszący swój numer do taryfy „All Inclusive BlackBerry dla Firm” będą mogli skorzystać z dodatkowego rabatu na abonament.

Rozwiązanie BlackBerry łączy w sobie funkcjonalności smartfonów, oprogramowania oraz usług, aby zapewnić łatwy dostęp bezprzewodowy do takich supernowoczesnych usług jak poczta elektroniczna, komunikator, serwisy społecznościowe, telefon, notes, Internet, multimedia oraz szereg innych mobilnych aplikacji biznesowych i lifestyle’owych. Klienci PLAY mogą korzystać ze swobody i udogodnień, jakie zapewniają smartfony BlackBerry, aby być na bieżąco z wydarzeniami i pozostawać w stałym kontakcie z bliskimi. Ponadto, dzięki technologii BlackBerry DataSmart™, rozwiązanie BlackBerry jest wysoce efektywne w zakresie wykorzystania danych, a PLAY może podzielić się oszczędnościami ze swoimi klientami.

Szczegóły nowych ofert abonamentowych:

Ofert abonamentowa dla klientów indywidualnych

play1

Oferta abonamentowa dla klientów korporacyjnych

play2

Ceny smartonów BlackBerry w ramach oferty abonamentowej „All Inclusive BlackBerry”

play3

Ceny smartonów BlackBerry w ramach oferty abonamentowej dla klientów korporacyjnych „All Inclusive BlackBerry dla Firm”

play4

blog comments powered by Disqus
PLAY wprowadza na polski rynek smartfony BlackBerry w dwóch nowych ofertach abonamentowych