PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie wkrętarki do 200 zł

Oprogramowanie do tablic interaktywnych – Ediba Interaktywna

Oprogramowanie do tablic interaktywnych – Ediba Interaktywna

Ediba Interaktywna to materiały, które mogą być wykorzystywane w przedszkolach, klasach podstawowych, a także do nauki języka obcego i edukacji specjalnej. Ediba Interaktywna dostarcza unikalne oprogramowanie, które znakomicie spisuje się z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Oprogramowanie zawiera zbiór zadań obejmujących różne przedmioty. Dodatkowo prenumeratorzy mogą otrzymywać dalsze aktualizacje oprogramowania. Cena software'u wynosi 399 zł.

Ediba Interaktywna (www.edibainteraktywna.pl) to nowość na polskim rynku. Treści programowe dobrano w taki sposób, aby dzieci zdobywały wiedzę ukierunkowaną na swój rozwój, a zarazem były zmotywowane do dalszej pracy. Program Ediba Interaktywna przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy w swojej pracy wykorzystują tablice interaktywne. Zawiera cztery moduły: przedszkole, szkoła podstawowa (klasy I – III), język angielski i edukacja specjalna. Treść ćwiczeń przystosowana jest do wymagań programowych poszczególnych etapów edukacyjnych.

Przygotowane przez wydawnictwo zadania obejmują różnorodne treści, które pomogą w nauce alfabetu, pisania, liczenia, poznawania kształtów, kolorów i wielu innych zagadnień. Na stronie internetowej dostępne są np. opowiadania klasyczne i współczesne, które mają za zadanie rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zachęcać do zgłębiania umiejętności czytania.

Subskrypcja roczna na jedno stanowisko pracy za pakiet „Premium” wynosi 399 zł (w tym 23% VAT) i obejmuje: przedszkole, szkołę podstawową (klasy I-III), język angielski oraz edukację specjalną. Okres ważności wynosi rok od momentu aktywacji subskrypcji. Z programu można korzystać za pomocą każdego urządzenia, które obsługuje format Flash, nieza- leżnie od używanej przeglądarki. W celu skorzystania z aktualizacji niezbędny będzie dostęp do Internetu. Ediba Interaktywna – pakiet Premium jest również dostępny GRATIS do końca sierpnia w zestawie z tablicami interaktywnymi Qomo. www.multimediawszkole.pl

Ediba Interaktywna

blog comments powered by Disqus
Oprogramowanie do tablic interaktywnych – Ediba Interaktywna