PODPOWIEDZI:

Nowy telewizor i AGD w promocji! Tylko do 15 lipca

Nowy telewizor i AGD w promocji! Tylko do 15 lipca

Planujesz kupić nowy telewizor lub AGD w promocji? Nasze polowanie na promocje ciągle trwa. Przyjrzałem się temu, co ma w ofercie RTV Euro AGD, w ramach 72h mega okazji, i wybrałem pięć naprawdę tańszych sprzętów. Pośród nich 32-calowy telewizor z wyższej półki, dwie lodówki, zmywarka i pralko-suszarka Beko w naprawdę niezłej cenie!

Przy tym warto się spieszyć, bo ta akcja promocyjna, jak sama nazwa wskazuje, trwa tylko 3 dni. To znaczy do końca 15 lipca. Oprócz niej zajrzyj też na Wielorabaty. Tutaj dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych, uzależnioną od liczby rzeczy w koszyku. Wszystkie kupowane sprzęty muszą być objęte akcją promocyjną. Przy pięciu cena najtańszego spada do złotówki!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Telewizor

Samsung The Frame QE32LS03BBU QLED TV DVB-T2/HEV

2999 zł / 1999 zł

Samsung The Frame QE32LS03BBU QLED TV DVB-T2/HEV oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Bosch KGN36MLEB

2699 zł / 1999 zł

Bosch KGN36MLEB oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Beko BCNA275E32SN

2299 zł / 1799 zł

Beko BCNA275E32SN oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Siemens iQ300 SN63HX60CE

2949 zł / 2299 zł

Siemens iQ300 SN63HX60CE oferta w RTV Euro AGD

Pralko-suszarka

Beko HTV7716XW SteamCure

1999 zł / 1699 zł

Beko HTV7716XW SteamCure oferta w RTV Euro AGD

Taniej do 15 lipca - TV i AGD

  • Samsung The Frame QE32LS03BBU QLED TV DVB-T2/HEV - mały telewizor, stworzony dla tych, którzy szukają niezłej jakości obrazu, niezależnie od kosztów, ale wciąż upierają się przy niewielkich rozmiarach. Sprzęt ma co prawda rozdzielczość Full HD i częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 50 Hz, ale za to jest tu matryca QLED o poprawionych kolorach. To też designerska seria The Frame, czyli telewizor z wymienną ramką, z założenia przypominający obraz. Jest tu też Tryb Sztuka wyświetlający dzieła sztuki po wykupieniu subskrypcji.

Bosch KGN36MLEB na białym tle

  • Bosch KGN36MLEB - lodówka w sam raz dla pary. Mieści do 237 litrow w chłodziarce i tylko 89 w zamrażarce, ale za to ma pełny No Frost i jest wykonana w stali nierdzewnej. Wykorzystuje technologię VitaFresh, czyli dedykowane szuflady do przechowywania mięsa i ryb lub warzyw oraz owoców. Ma też sysetm MultiAirFlow lepiej rozprowadzający zimne powietrze we wnętrzu sprzętu i dwa obiegi chłodnicze!
  • Beko BCNA275E32SN - jeżeli potrzebujesz czegoś do zabudowy, to ten model może być w sam raz dla ciebie. Mieści mniej w chłodziarce, ale więcej w zamrażarce niż poprzedni i ma Neo Frost, czyli dwa oddzielne obiegi powietrza z No Frostem. Największą frajdą przy tym jest szuflada Harvest Fresh z trójkolorowym podświetleniem. Ma imitować 24-godzinny cykl słońca, aby zachować pełnię witamin w warzywach i owocach. Udowodniono to w niezależnych testach.
  • Siemens iQ300 SN63HX60CE - zmywarka na 14 kompletów naczyń. Ma dość niski poziom hałasu (na poziomie 44 decybeli), technologię varioSpeed Plus pozwalającą nawet trzykrotnie przyspieszyć pracę urządzenia i dosageAsssist poprawiający działanie detergentów. Najfajniejsza jest jednak łączność z aplikacją. Oprócz zdalnego sterowania urządzeniem i sprawdzania jego pracy można przez nią zaprogramować program Favourite z dopasowanymi opcjami mycia. A potem włączać go jednym przyciskiem na zmywarce.

Siemens iQ300 SN63HX60CE na białym tle

  • Beko HTV7716XW SteamCure - stworzona do mniejszych mieszkań pralko-suszarka Beko o głębokości 45 centymetrów. Mieści przy tym wsad do 7 kilogramów przy praniu i 4 przy suszeniu. Ma też bardzo wysoką prędkość wirowania na poziomie 1400 obrotów na minutę. Woda w ciuchach na pewno nie będzie zalegała! Są tu też funkcje parowe zmniejszające zagniecenia, FreshTherapy obracająca ubrania co jakiś czas przez 8 godzin po praniu, aby nie były wygniecione, oraz aplikacja HomeWhiz.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Nowy telewizor i AGD w promocji! Tylko do 15 lipca