PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Otrzymaj do 300 zł zwrotu za oddanie swojego starego odkurzacza!

Otrzymaj do 300 zł zwrotu za oddanie swojego starego odkurzacza!

Jeżeli chcesz zyskać 300 zł zwrotu, oddając swój stary odkurzacz, to przeczytaj dalsze informacje w poniższym newsie. Dowiesz się, które produkty biorą udział w promocji.

Oddając swój stary odkurzacz do recyklingu, masz możliwość otrzymania zwrotu 300 zł za zakup odkurzacza bezprzewodowego Dyson V8, V10 lub V11.

Kilka słów o odkurzaczach Dyson

Warto wspomnieć, że bezprzewodowe odkurzacze Dyson V8, V10 i V11 są wyposażone w nowoczesne technologie, aby sprzątanie było jeszcze prostsze. Silniki pracują z prędkością nawet do 125000 obrotów na minutę. Generują imponującą moc ssania, wyrzucają do pojemnika kurz i pył, przy czym nie zatykają filtra. System filtracji wychwytuje 99,99% drobnych cząsteczek (różne bakterie i alergeny). Odkurzacze Dyson poradzą sobie z długimi włosami, sierścią zwierząt, dokładnie wyczyszczą każdą powierzchnię. Gwarantują nawet 60 minut bezprzewodowej pracy. Nie ważą dużo, obsługa jest niezwykle komfortowa.

odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11

Jak otrzymać zwrot?

Zasady promocji nie są skomplikowane.

Po pierwsze należy w dniach 01.07.2022 r. – 31.08.2022 r. kupić odkurzacz Dyson linii V8, V10 lub V11 w sklepie objętym promocją. Pamiętaj, że jest ograniczona pula zwrotów (1000 sztuk). Można zweryfikować dostępność puli zwrotów. W tym celu należy się skontaktować z organizatorem.

Po drugie bardzo ważne jest zachowanie dowodu zakupu i opakowania nowego odkurzacza oraz przygotowanie swojego starego odkurzacza do oddania.

Kolejnym punktem jest przygotowanie zdjęcia dowodu zakupu oraz wyciętego zgodnie z instrukcją fragmentu opakowania nowego odkurzacza.

Udział w promocji trzeba zgłosić do 30 dni od daty zakupu, przed wyczerpaniem puli zwrotów.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz wskazówki odnośnie wysyłki swojego starego odkurzacza do organizatora.

Gdy organizator otrzyma Twój stary odkurzacz do utylizacji, a weryfikacja zgłoszenia przebiegnie pozytywnie, to otrzymasz zwrot przelewem bankowym na rachunek wskazany w formularzu.

Przy zakupie odkurzacza Dyson V8 lub Dyson V10 otrzymasz 200 zł zwrotu, natomiast kupując Dyson V11 jest to kwota 300 zł.

blog comments powered by Disqus
Otrzymaj do 300 zł zwrotu za oddanie swojego starego odkurzacza!