PODPOWIEDZI:

AGD faktycznie taniej! Tylko do 8 sierpnia

AGD faktycznie taniej! Tylko do 8 sierpnia

Uwaga, znalazłem AGD faktycznie taniej! Sęk w tym, że tylko do 8 sierpnia. Jeżeli już teraz polujesz na nowoczesny i zautomatyzowany oczyszczacz powietrza albo marzy ci się naprawdę energooszczędna pralka, to teraz jest dobry moment na zakup. Przyjrzałem się akcji 5 dni super okazji i wybrałem pięć prawdziwych przecen. Nie zawiedziesz się.

Ta akcja trwa jednak tylko do poniedziałku. Jeżeli nie udało ci się zdążyć, sprawdź też Technologiczne Lato. To płaski rabat na wybrane urządzenia, naliczany w koszyku. Wymóg jest prosty - minimalna wartość zamówienia ma wynosić 2000 złotych. Im drożej, tym lepszy kod. Za 12 tysięcy złotych dostaniesz rabat wynoszący 1000 złotych.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Pralka

Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose

2799 zł / 2499 zł

Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose oferta w RTV Euro AGD

Pralka

LG F4WV509S2E

2099 zł / 1899 zł

LG F4WV509S2E oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Bosch Serie 4 SPV4XMX16E

1999 zł / 1699 zł

Bosch Serie 4 SPV4XMX16E oferta w RTV Euro AGD

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-D60EUW

2199 zł / 1699 zł

Sharp KC-D60EUW oferta w RTV Euro AGD

Wentylator

Webber WB 1807R

399 zł / 299 zł

Webber WB 1807R oferta w RTV Euro AGD

Prawdziwe promocje do 8 sierpnia!

  • Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose - jeżeli masz trochę więcej kasy na zbyciu, to o 300 złotych taniej kupisz niezłą pralkę. Ma klasę energetyczną A, więc na dłuższą metę twój domowy budżet nie ucierpi. W dodatku charakteryzuje się też pojemnością na poziomie 9 kilogramów, to sprzęt rodzinny. Ma systemy parowe oraz UniversalDose, czyli specjalny dozownik, rozpuszczający kapsułki do 60% szybciej, co przełoży się na skuteczniejsze pranie w niższych temperaturach.

Szuflada universal dose w Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose

  • LG F4WV509S2E - nieco taniej dostaniesz model pralki z klasą energetyczną B. Tutaj również pojemność wynosi 9 kilogramów, ale za to samo urządzenie jest nieco węższe, dzięki czemu jeszcze lepiej zmieści się w twojej łazience. Model wyróżnia przede wszystkim technologia AI DD optymalizująca pracę bębna, dopasowując ją do delikatniejszych ciuchów, a także 14-minutowy program i funkcje parowe.
  • Bosch Serie 4 SPV4XMX16E - ta niewielka zmywarka na 10 kompletów naczyń ma jedną konkretną zaletę. Współpracuje z telefonem. To pozwoli ci na przykład stworzyć dedykowany program Favourite, który włączysz jednym przyciskiem wprost z poziomu urządzenia. Poza tym jest też funkcja Silence on demand, wyciszająca tymczasowo zmywarkę. Dla przykładu na czas usypiania dziecka.
  • Sharp KC-D60EUW - niedługo jesień, dobrze więc już teraz zapolować na oczyszczacz powietrza. Ten konkretny nadaje się do pomieszczeń o rozmiarze 48 metrów kwadratowych, więc jest w sam raz do sypialni. Tym bardziej, że jego tryb nocny generuje zaledwie 25 decybeli hałasu! Przy tym modele Sharpa kupuje się przede wszystkim ze względu na wydajny generator jonów. Technologia plasmacluster zneutralizuje szkodliwe cząsteczki, na przykład wirusy lub bakterie. Poza tym jest tu też funkcja nawilżania!

Sharp KC-D60EUW na białym tle

  • Webber WB 1807R - tymczasem, póki trwa lato, przyda ci się wentylator. Ten jest super tani, a na dodatek nietypowy. Nie ma śmigieł, dzięki czemu twoje dzieci lub zwierzątka nie zranią się podczas pracy tego sprzętu. Nawiew jest zdaniem użytkowników dość słaby, ale regulowany trzystopniowo, z poziomu urządzenia lub przy pomocy pilota. Co ciekawe, jest tu też wielokolorowe podświetlenie LED.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
AGD faktycznie taniej! Tylko do 8 sierpnia