PODPOWIEDZI:

Wentylator lub suszarka faktycznie taniej! To nie wszystko

Wentylator lub suszarka faktycznie taniej! To nie wszystko

Szukasz wentylatora lub suszarki faktycznie taniej? W wakacyjnej ofercie promocji w RTV Euro AGD jest sporo różnych sprzętów. Wybrałem pięć relatywnie niedrogich, które zostały naprawdę przecenione. Sprawdziłem to pod kątem cen historycznych. Oprócz wspomnianych urządzeń w materiale jest też i inne AGD oraz prostownica!

Jedno z urządzeń znalazłem w akcji promocyjnej 5 dni super okazji. Przyjrzę się jej jeszcze dokładnie jutro, ale już teraz możesz poszukać tam jakichś promocji, bo widziałem parę naprawdę ciekawych. Zawsze dobrą opcją są też rabaty jednodniowe. Wśród hitów dnia jest większa szansa na to, że coś będzie faktycznie taniej!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Wentylator

Vesta ESF01N

149,99 zł / 119,99 zł

Vesta ESF01N oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz

Dreame H11

1139 zł / 1039 zł

Dreame H11 oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Whirlpool WRBSB 6228 B EU

1499 zł / 1399 zł

Whirlpool WRBSB 6228 B EU oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

BaByliss Turbo Smooth 2200 D572DE

129,99 zł / 90,99 zł

BaByliss Turbo Smooth 2200 D572DE oferta w RTV Euro AGD

Prostownica

Eclat Brillance S6308

149,99 zł / 99,99 zł

Eclat Brillance S6308 oferta w RTV Euro AGD

Niedrogie sprzęty jeszcze taniej

  • Vesta ESF01N - w sam raz na upały. Znaczy, oczywiście nie zmniejszy temperatury w pomieszczeniu, ale jak się spsikasz wodą to schłodzi cię ewaporacyjnie. Wiatrak o mocy 50 watów i 3 poziomach prędkości nawiewu w tak niskiej kwocie będzie świetną wakacyjną opcją. Ma oscylację i regulację kąta nachylenia, więc z pewnością dopasujesz go do swoich potrzeb.
  • Dreame H11 - bezprzewodowy odkurzacz cieszący się świetnymi opiniami w sieci. Co ciekawe nie tylko odkurza, ale i myje podłogę, bo został wyposażony w rolkę oraz zbiorniki na czystą oraz brudną wodę. Wciągnie i wysprząta właściwie wszystko - od ciasta naleśnikowego po mokre fusy z herbaty. To jednak nie jest wybór dla osób szukających czegoś do dywanów lub sprzątania półek.
  • Whirlpool WRBSB 6228 B EU - niewielka pralka z wsadem 6 kilogramów. W sam raz dla osoby samotnej lub pary. To dość standardowa propozycja z wszystkimi najistotniejszymi programami (w tym szybkim 30 minut) oraz wyświetlaczem pokazującym pozostałych czas do wyprania. Jest tu też automatyka wagowa, optymalizująca działanie pralki.

Suszarka BabyLiss TurboSmooth

  • BaByliss Turbo Smooth 2200 D572DE - suszarka do włosów o mocy aż 2200 watów. Ma spore możliwości regulacji, bo zmienisz w niej temperaturę w aż trzech poziomach i ustawisz dwie prędkości nawiewu. Osoby szczególnie dbające o włosy z pewnością ucieszy obecność jonizacji, która zmniejsza naelektryzowanie fryzury, oraz chłodnego nawiewu. W zestawie dostaniesz też koncentrator i dyfuzor.
  • Eclat Brillance S6308 - bardzo budżetowa prostownica sięgająca 230 stopni Celsjusza i wyposażona w jonizację. Dzięki temu sprawdzi się do dbania o delikatne włosy. Ciekawostką jest to, że ceramiczne płytki wzbogacono o cząsteczki mikroodżywki, dzięki czemu zdaniem producenta stylizacja ma zapewniać gładką i lśniącą fryzurę. Sprzęt nagrzewa się też w 15 sekund oraz sprzedawany jest w zestawie z etui. W sam raz na zabranie na wakacje.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Wentylator lub suszarka faktycznie taniej! To nie wszystko