PODPOWIEDZI:

AGD taniej nawet o 900 złotych - Warto się spieszyć!

Szybki spis treści:
AGD taniej nawet o 900 złotych - Warto się spieszyć!

Szukasz AGD naprawdę taniej? W ofercie RTV Euro AGD jest obecnie sporo promocji, skupiłem się tym razem przede wszystkim na EKOnomicznych obniżkach, przez co na większość sprzętów rabat obowiązuje do 17 sierpnia, ale największa zniżka potrwa tylko do 13. Warto więc się pospieszyć.

Oprócz standardowych promocji zainteresuj się również mniej typowymi. Szczególnie fajne są Wielorabaty, w których dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych, zależną od tego, ile rzeczy masz w koszyku. Przy pięciu jego cena spada do złotówki! Ciekawostką jest też akcja Pralki 50% Taniej, w której kupisz pralkę za pół ceny, o ile dobierzesz do niej suszarkę. Więcej szczegółów na stronie.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Pralka

Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME

1699 zł / 1299 zł

Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Whirlpool FFTE D 9X3B PL

2899 zł / 1999 zł

Whirlpool FFTE D 9X3B PL oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Sharp KH-6I19FT00EU

1199 zł / 799 zł

Sharp KH-6I19FT00EU oferta w RTV Euro AGD

Zamrażarka

MPM 182-ZS-09/E

1299 zł / 1099 zł

MPM 182-ZS-09/E oferta w RTV Euro AGD

Lodó wka

Whirlpool W4D7 BC2

2999 zł / 2699 zł

Whirlpool W4D7 BC2 oferta w RTV Euro AGD

AGD taniej nawet o 900 zł?

  • Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME - inteligentna pralka w niskiej cenie i z naprawdę niezłą klasą energetyczną. Będąc na poziomie A, zagwarantuje ci niskie opłaty przez cały okres używania urządzenia. Poza tym jest tu pojemność 7 kilogramów, idąca w parze ze zmniejszoną głębokością, a także sporo trybów szybkich i możliwość obsługi przy pomocy telefonu. W ten sposób możesz zdalnie kontrolować pralkę lub tworzyć dedykowane programy.

Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME grafika producenta

  • Whirlpool FFTE D 9X3B PL - bardzo pojemna suszarka, która zmieści nawet do 9 kilogramów wsadu. Poradzi sobie więc prawdopodobnie nawet z twoją ulubioną kołdrą. Wykorzystuje najnowsze technologie do jak najlepszego wysuszenia rzeczy. Na przykład FreshCare+, gwarantujący świeżość ubrań nawet do 6 godzin po cyklu lub 6. zmysł, czyli automatykę suszenia, bazującą na czujnikach wagi i wilgotności.
  • Sharp KH-6I19FT00EU - niedroga płyta indukcyjna z czterema polami. Model wyposażono w funkcję szybkiego gotowania, zwiększającą moc na jednym z pól po to, aby przyspieszyć gotowanie jedzenia. Co ciekawe, jest tu też AutoHeat. To przygotowane przez producenta programy, dostosowane na przykład do gotowania wody lub czekolady. Są tu też wskaźniki ciepła resztkowego, timer i zabezpieczenie przed dziećmi.
  • MPM 182-ZS-09/E - interesującym sposobem na przechowywanie sporej ilości jedzenia na zapas jest dedykowana zamrażarka. Ta konkretna ma aż 168 litrów pojemności i niski poziom hałasu. Nie ma niestety No Frosta ani żadnych szczególnych dedykowanych technologii, ale za to kosztuje niewiele. Zwłaszcza po zniżce wynoszącej 200 złotych.

Whirlpool W4D7 BC2 na białym tle

  • Whirlpool W4D7 BC2 - chłodziarko-zamrażarka, która już jakiś czas temu była w tak niskiej cenie i też wtedy trafiła do naszego artykułu. Warto się nią zainteresować chociażby ze względu na to, że to typowy French Door, z dwójką otwieranych na oścież drzwi. Mieści tym samym więcej w części chłodzącej (302 litry), zachowując sporo miejsca na jedzenie w zamrażarce. Ma też pełny No Frost i dedykowane szuflady do przechowywania mięsa, ryb lub owoców i warzyw.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
AGD taniej nawet o 900 złotych - Warto się spieszyć!