PODPOWIEDZI:

Wentylator na lato w promocji - Ochłoda w przecenie!

Wentylator na lato w promocji - Ochłoda w przecenie!

Upały wciąż trwają, a ty w ostatniej chwili szukasz wentylatora na lato? Przyjrzałem się ofercie Vobis.pl i wybrałem trzy przecenione modele. Wszystkie teraz kosztują poniżej stówki, wiele osób znajdzie w domowym budżecie na nie pieniądze. Myślę że warto, bo taki wentylator na pewno zapewni ci chwilę ochłody w te upalne wakacje.

Te trzy wentylatory na lato w niższej cenie to całkiem różne modele. Dwa z nich są stojące, a jeden biurkowy - w sam raz do domowego gabinetu lub na stolik w salonie. Jeżeli szukasz wentylatora taniej, to jedne z lepszych ofert dostępnych obecnie w Vobis.pl. Przy tym, jeżeli chcesz kupić w tym sklepie przedstawiane modele w takiej cenie, koniecznie się pospiesz. Niektóre są na wyczerpaniu!

MPM MWP-17

Beper VE116H

Scarlett DI4 Aria Silence 40

MPM MWP-17 oferta w Vobis.plBeper VE116H oferta w Vobis.plScarlett DI4 Aria Silence 40 oferta w Vobis.pl

Wentylatory na lato taniej w Vobis.pl

MPM MWP-17 to mocny wentylator, który teraz dostaniesz taniej. Ten model jest stojący i w tym momencie kosztuje w Vobis.pl zaledwie 100 złotych. Przy tym nawet jego dostępność jest całkiem niezła - ponad 10 sztuk. Na pewno uda ci się go kupić. Warto o nim napisać jedno, charakteryzuje się mocą 50 watów, na najwyższej prędkości przyniesie ci ulgę w upały.

Grafika producenta do wentylatora MPM MWP-17

Przy tym ma trzy tryby pracy i dodatkową funkcję oscylacji. Obracając się pod kątem 90 stopni, dostarczy powiew świeżego wiatru gdzie zechcesz. Możesz też nachylić czaszę tak, aby jak najlepiej dopasować sprzęt do swoich potrzeb lub zmienić jego wysokość - nawet do 123 centymetrów. Jest biały i świetnie wtopi się we wnętrze każdego mieszkania.

Jeżeli chcesz coś odważniejszego (oraz jeszcze tańszego) koniecznie sprawdź Beper VE116H. To stojący wentylator na lato w kolorze biało-różowym. To niedrogi model o obniżonej mocy 35 watów i prostej regulacji w trzech trybach. Ma też funkcję oscylacji w 90 stopniach, sporą wysokość 130 centymetrów i wbudowaną lampkę. Dzięki tej ostatniej już nigdy nie wpadniesz na wentylator w nocy!

Beper VE116H w salonie

Jeżeli szukasz czegoś mniejszego, na przykład na biurko, to Scarlett DI4 Aria Silence 40 może być w sam raz dla ciebie. Po przecenie kosztuje 89 złotych. To klasyczny wentylator biurkowy, z nietypowym designem śmigieł i dość wysoką, jak na małe modele, mocą 45 watów.

Sprzęt więc zapewni ci ochłodę w upalne dni. Jeżeli jednak uznasz, że pracuje za mocno, zawsze możesz zmienić prędkość obrotu jego niebieskich śmigieł na inny z trzech różnych poziomów. Miłym dodatkiem jest też oscylacja, 90-stopniowa, która zasymuluje okazjonalne powiewy wiatru, a także po prostu pozwoli ci ruszyć zastałe i gorące powietrze w upalne dni. To faktycznie niedrogi wentylator na lato!

Scarlett DI4 Aria Silence 40 na białym tle

Materiał powstał przy współpracy z Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Wentylator na lato w promocji - Ochłoda w przecenie!