PODPOWIEDZI:

Men of War II z nowym teaser trailerem - Premiera podczas Gamescomu

Men of War II z nowym teaser trailerem - Premiera podczas Gamescomu

Fulqrum Publishing i Best Way, w przeddzień targów Gamescom 2022, ujawniły ekskluzywny teaser trailer z nadchodzącej kontynuacji uznanego RTS-a – Men of War II. Najnowszy zwiastun pozwoli Ci się zanurzyć w klimat najważniejszych bitew zarówno zachodniego, jak i wschodniego frontu II Wojny Światowej. Przygotuj się na przejęcie kontroli nad polem bitwy! Pełny zwiastun zostanie zaprezentowany 1 września, jednak media będą mogły sprawdzić grę podczas prywatnego pokazu na tegorocznych targach Gamescom w dniach 24 - 26 sierpnia.

Tegoroczne targi Gamescom będą obfitować w przeróżne zapowiedzi. Na graczy czeka wiele niespodzianek, które przygotowali developerzy i wydawcy.

Bez wątpienia jednym z takich tytułów jest Men of War II. Autorzy zapowiadają nam rozgrywkę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Ten RTS umiejscowiony zostanie w realiach II Wojny Światowej. Jednostki wyróżniać się będą innymi specjalizacjami. Wszystkie elementy mają być bardzo dokładne z prawdą historyczną.

Poprowadź swoje wojska podczas intensywnych bitew rozgrywanych w czasie rzeczywistym na froncie zachodnim i wschodnim. Pokonaj swoich przeciwników w epickich kampaniach fabularnych dla jednego gracza i trybach potyczek, a następnie zanurz się w akcję w rozgrywce w trybie wieloosobowym.

Siła to nie wszystko. Należy też wykazać się przebiegłością w postaci wyrafinowanych strategii. Tworzenie pułapek czy innych sprytnych manewrów ma być na porządku dziennym. Na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. Gracz kontrolować będzie zarówno jednostki lądowe, jak i powietrzne. Wisienką na torcie ma być zaawansowana fizyka. Zniszczenia będą wpływać na otoczenie. Nie można zapomnieć o zaawansowanej sztucznej inteligencji przeciwników.

Men of War II zostanie wydane na PC w wielu cyfrowych sklepach z grami. Zarówno na Steama, Epic Games Store i innych cyfrowych sklepów.

blog comments powered by Disqus
Men of War II z nowym teaser trailerem - Premiera podczas Gamescomu