PODPOWIEDZI:

Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo - Premiera robotów sprzątająco-mopujących!

Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo - Premiera robotów sprzątająco-mopujących!

Ecovacs ogłosiło premierę najnowszych robotów sprzątająco-mopujących Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo. W poniższym newsie dowiesz się, czym się wyróżniają na tle innych urządzeń.

Roboty odkurzające i mopujące Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo mogą pochwalić się przede wszystkim autorską technologią sztucznej inteligencji AIVI 3.0 z wydajniejszym procesorem. Została ona wprowadzona po raz pierwszy.

Co oferują roboty Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo?

Ecovacs Deebot T10Ecovacs Deebot T10 Turbo oferują wbudowaną kamerę Starlight HD (nawiguje nawet w niedobrych warunkach oświetleniowych, każda część domu jest na bieżąco obserwowana) oraz autorskiego asystenta głosowego YIKO (zintegrowany interaktywny asystent języka naturalnego dla robotów domowych dba o precyzję i odpowiedni czas reakcji, porozumienie bez zakłóceń). Dyspozycja może być wydana za pomocą swojego głosu. Wystarczy aktywować opcję zwrotem "OK YIKO". Roboty mają 3 rozmieszczone mikrofony.

Wyróżniają się 4-stopniowym systemem czyszczenia, który polega na tym, że 2 boczne szczotki szybko zbierają kurz z podłogi, a elastyczna szczotka główna dostosowuje się do faktury podłogi, przy czym nie uszkadza jej. Dzięki mocy ssania 3000 paskali nie straszne im dywany.

Potrafią błyskawicznie wykrywać i unikać przeszkody, a także skuteczniej czyścić podłogi. Szybkość rozpoznawania pojedynczych obrazów jest 20-krotnie większa.

Ecovacs Deebot T10 Turbo cechuje się dodatkowo systemem mopowania OZMO Turbo (za pomocą dwóch obrotowych mopów). Prędkość wynosi 180 obrotów na minutę, higienę zapewnia funkcja automatycznego czyszczenia mopa. Wyposażono go w kompaktową stację czyszczącą (oddziela czystą i brudną wodę, więc nie powstaje brzydki zapach, a bakterie nie namnażają się). Zbiornik o pojemności 4 l wystarczy na wyczyszczenie powierzchni do 400 m2.

robot Ecovacs Deebot T10 Turbo ze stacją

Ecovacs Deebot T10 optymalizuje czyszczenie na mokro dzięki wibrującej nakładce mopującej (system OZMO Pro 3.0).

Za sprawą ulepszonej sztucznej inteligencji określają 18 rodzajów przeszkód, mebli i materiałów podłogowych.

Modele posiadają certyfikaty TÜV Rheinland.

W aplikacji Ecovacs Home App można zarządzać swoimi planami sprzątania.

Roboty są dostępne na polskim rynku. Deebot T10 dostaniesz w cenie detalicznej 2999 zł, z kolei Deebot T10 Turbo kupisz za 4499 zł.

blog comments powered by Disqus
Ecovacs Deebot T10 i T10 Turbo - Premiera robotów sprzątająco-mopujących!