PODPOWIEDZI:

Promocje w RTV Euro AGD - Słuchawki i sprzęt gamingowy taniej!

Promocje w RTV Euro AGD - Słuchawki i sprzęt gamingowy taniej!

Planujesz wyposażyć się w słuchawki bezprzewodowe, a może chcesz wzbogacić swoje stanowisko gracza? Uważnie przyjrzałem się promocjom “taniej o wysokość inflacji” w ofercie RTV Euro AGD i wybrałem najlepiej prezentujące się przeceny w wymienionych kategoriach.

Cena przedstawianych przeze mnie produktów obowiązuje do 14.09, natomiast na stronie RTV Euro AGD znajdziecie też inne akcje promocyjne takie jak Hity dnia czy Wielorabaty.

ProduktNazwaCenaLink do zakupu
Słuchawki BluetoothQCY T1789 zł / 75 złQCY T17 oferta w RTV Euro AGD
Słuchawki BluetoothJBL TUNE 230NC TWS399 zł / 336 złJBL TUNE 230NC TWS oferta w RTV Euro AGD
Słuchawki dla graczaSteelSeries Arctis Nova Pro Wired1299 zł / 1096 złSteelSeries Arctis Nova Pro Wired oferta w RTV Euro AGD
Klawiatura dla graczaCorsair K63 Blue LED Cherry MX Red559 zł / 471 złCorsair K63 Blue LED Cherry MX Red oferta w RTV Euro AGD
Urządzenie do streaminguElgato Stream Deck MK.2679 zł / 573 złElgato Stream Deck MK.2 oferta w RTV Euro AGD

Promocje na słuchawki i sprzęt gamingowy

  • QCY T17 - z QCY mam styczność od ponad trzech lat i pierwszego modelu tego producenta. T17, podobnie jak większość produktów QCY, charakteryzuje się niską ceną i imponująco kompletną konstrukcją.

    T17 to słuchawki w pełni bezprzewodowe, które wyróżnia długi czas grania wynoszący ponad 7 godzin. Jakość brzmienia powinna zadowolić mniej wymagających słuchaczy, a moduł Bluetooth w wersji 5.1 zapewni stabilne połączenie i niskie opóźnienie dźwięku. Są to najtańsze testowane przeze mnie słuchawki TWS, których używanie było przyjemne.

  • JBL TUNE 230NC TWS - TWS-y JBL są propozycją dla bardziej wymagających miłośników muzyki. Producent wyposażył model 230NC w aktywną redukcję szumów - funkcja ta umożliwia odcięcie słuchacza od świata zewnętrznego. Korzystając z polecanego modelu, można zapomnieć o ładowaniu. Słuchawki zagrają do 10 godzin, a etui uzupełni energię w dokanałówkach około 3 razy. Przydatnym dodatkiem jest podwyższona szczelność konstrukcji. Certyfikat IPX4 oznacza, że słuchawki są odporne na pot i zachlapania.

Słuchawki SteelSeries Arctis Nova Pro Wired

  • SteelSeries Arctis Nova Pro Wired - przewodowa wersja bezkompromisowych słuchawek od SteelSeries. Model ten zdobył uznanie graczy i recenzentów m.in. za sprawą neutralnego dźwięku, który dostosować można do własnych potrzeb oprogramowaniem. Słuchawki oferują wygodne pady oraz wysuwany mikrofon dobrej jakości. Ponadto są kompatybilne z komputerami, ale też z konsolami najnowszej i poprzedniej generacji.

  • Corsair K63 Blue LED Cherry MX Red - czerwone przełączniki od renomowanej, niemieckiej firmy Cherry oraz bezprzewodowa i solidna konstrukcja to cechy, którymi wyróżnia się klawiatura gamingowa Corsair K63. Producent zrezygnował z bloku numerycznego, przez co klawiatura jest bardziej kompaktowa. Ułatwia to jej przenoszenie i daje więcej miejsca na ruchy myszką. Miłym dodatkiem jest dołączona podkładka pod nadgarstki - redukuje zmęczenie dłoni nawet przy długotrwałym gamingu czy pracy.

Elgato Stream Deck MK.2

  • Elgato Stream Deck MK.2 - Stream Deck od Elgato to propozycja przede wszystkim dla streamerów. Klawiaturka umożliwia zmianę grafik i efekt przyciśnięcia każdego z 15 dostępnych klawiszy LCD. Stream Deck sprawdzi się perfekcyjnie do zmiany scen, wyciszania mikrofonu czy bardziej złożonych makr. Poza transmisją live, urządzenie może okazać się przydatne w pracy kreatywnej m.in. do skrótów w aplikacjach pakietu Adobe.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Promocje w RTV Euro AGD - Słuchawki i sprzęt gamingowy taniej!