PODPOWIEDZI:

Celebryta promuje Epsona - Rekordzista twarzą marki!

Celebryta promuje Epsona - Rekordzista twarzą marki!

Epson ogłosił podjęcie partnerstwa ze znanym celebrytą. Emerytowany sportowiec - zdobywca rekordu świata - będzie od tego momentu twarzą marki, promującą jej rozwiązania  Wśród nich EcoTank, czyli ekologiczny system zbiorników napełnianych atramentem prosto z butelek.

Yoshiro Nagafusa, prezes Epsona na Europę, podkreśla, że współpraca z tym sportowcem jest bardzo ważnym elementem rozwoju firmy: “[...] Jest dla nas idealnym partnerem! Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie [...] pomoże [...] pokazać nasze niedrogie rozwiązania do drukowania. Teraz, gdy z domu pracuje więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej [...] nadszedł właściwy moment, aby zwiększyć świadomość na temat naszych drukarek EcoTank i zapewnianych przez nie oszczędności”.

Zobacz też: Tajemnicza wyprzedaż - Oszczędź nawet do 1000 złotych!

Niedrogie i ekologiczne - Rozwiązania Epsona

W naszych recenzjach często podkreślamy to, że urządzenia wielofunkcyjne Epsona drukują właściwie za bezcen, a na dodatek mają potencjał na dłuższą eksploatację niż porównywalne opcje konkurencji. To zasługa dwóch rzeczy. Po pierwsze wykorzystano tu technologię Micro Piezo Heat-Free. 

Zimna głowica micro piezo

Tradycyjne drukarki wyciskają atrament na kartkę poprzez proces zakładający nagrzewanie głowicy do wysokich temperatur. Jak nietrudno się domyślić - ma to znaczący wpływ na jej żywotność. Rozwiązania Epsona działają na bazie rozprężających się pod wpływem prądu kryształów, naciskających na membranę, która w efekcie wyciska atrament na kartkę. Dzięki temu jest nie tylko bardziej żywotna, ale i może uzyskać mniejsze krople!

Drugą rzeczą jest wspomniany system napełniania tuszem. EcoTank to w sumie nic nadzwyczajnego na rynku, bo taki Canon na przykład stawia na MegaTank, a HP na SmartTank. Dzięki możliwości napełniania atramentu przy pomocy zewnętrznych butelek, a nie kartridży (oraz zwiększeniu ceny samych urządzeń wielofunkcyjnych), Epson gwarantuje konkurencyjną kwotę za wydruk każdej strony. W dodatku nabywca nowej drukarki otrzyma na start atrament na trzy lata.

Drukuj taniej z Epson Eco Tank

Jak dotąd firmie udało się sprzedać (od momentu wprowadzenia) aż 60 milionów urządzeń wykorzystujących system EcoTank. Nic dziwnego - kwoty za wydruk są kryminalnie niskie, a opinie na temat urządzeń pozytywne. W naszej redakcji daliśmy pięć gwiazdek Epsonowi L3151 w teście drukarek atramentowych.

Współpraca z gwiazdą

Epson ma już serię produktów, które warto promować i stara się to robić, jak najlepiej. Stąd współpraca ze wspomnianym celebrytą-sportowcem, która zaowocuje reklamami telewizyjnymi oraz bilboardami. Mowa o Usainie Bolcie, ośmiokrotnym mistrzu olimpijskim i rekordziście w sprincie na dystansie 100 i 200 metrów. Czemu akurat lekkoatleta został twarzą kampanii japońskiej firmy?

Głównie dlatego, że jest znany. Sam biegacz komentuje podjęcie współpracy w następujący sposób: “Bardzo się cieszę, że będę współpracował z Epson i pomagał szerzyć informacje o drukarkach EcoTank. Nawiązuję partnerstwa tylko z tymi markami, które według mnie mogą naprawdę coś zmienić. Drukarki EcoTank pozwalają pozbyć się wielu frustracji związanych z drukowaniem z użyciem kartridży atramentowych. Wszystko zaś, co może nam choć trochę ułatwić życie, musi być dobre”.

Może mieć rację - zwłaszcza w związku z frustracjami. Niedługo na naszej stronie możecie spodziewać się recenzji najnowszych modeli urządzeń wielofunkcyjnych Epsona. Wyposażono je w odświeżoną aplikację, która jeszcze bardziej ułatwia codzienną pracę z drukarką. To jednak nie wszystko, ale więcej dowiecie się na dniach.

Źródło: Epson.pl.

blog comments powered by Disqus
Celebryta promuje Epsona - Rekordzista twarzą marki!