PODPOWIEDZI:

ASUS przedstawia najnowsze modele Chromebook CX1!

ASUS przedstawia najnowsze modele Chromebook CX1!

ASUS rozszerza serię Chromebook i przedstawia nowe laptopy ASUS Chromebook CX1 i ASUS Chromebook Flip CX1. Więcej informacji w poniższym newsie.

Nowe 11,6-calowe laptopy ASUS Chromebook CX1 i ASUS Chromebook Flip CX1 poza eleganckim designem oferują szereg możliwości. Świetnie sprawdzą się w podróży, gdyż są lekkie, mobilne i komfortowe w użytkowaniu.

ASUS Chromebook CX1 i ASUS Chromebook Flip CX1

Najnowsze modele Chromebook CX1 od ASUS oferują jasny 11,6-calowy wyświetlacz HD z możliwością rozłożenia bądź obrócenia nawet o 360° (elastyczny zawias). Zachwyca dwuzakresowe WiFi 6 (stabilny sygnał, szybka prędkość) i bardzo żywotna bateria (do 10 godzin działania na jednym ładowaniu). Takie rozwiązanie przekłada się na swobodne użytkowanie. Dodatkowo łączność jest poprawiona autorską technologią ASUS WiFi Master Premium dla ChromeOS. W dowolnym miejscu masz kontakt z innymi.

ASUS Chromebook CX1 posiada zawias 180° umożliwiający rozłożenie na płasko, z kolei ASUS Chromebook Flip CX1 korzysta z zawiasu 360° i pozwala na pełny obrót wyświetlacza.

Solidne obudowy spełniają normy wytrzymałości klasy wojskowej US MIL-STD 810H. Już nie musisz się martwić o trwałość sprzętu w podróży. Wysoka produktywność to zasługa między innymi czterordzeniowego procesora Intel Pentium Silver. Praca jest wydajna i płynna.

korzystanie z najnowszego laptopa Chromebook CX1 od ASUS

ChromeOS daje wszelkie możliwości Google Workspace, aplikacje Google Play, szereg zabezpieczeń, Google Assistant. Ochrona antywirusowa oraz aktualizacje są wbudowane i zautomatyzowane. Dane są bezpieczne, a Ty możesz się cieszyć najnowszymi funkcjami. Wiele spraw załatwisz przy użyciu głosu (na przykład posłuchasz muzyki, wyszukasz dokumentu).

Nowe modele ASUS ważą zaledwie 1,21 kg, a co istotne zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a więc są przyjazne dla środowiska.

Warto wspomnieć, że przy zakupie jednego z nich otrzymasz roczną subskrypcję Google One (100 GB pamięci masowej w chmurze do wykorzystania w usłudze Google Drive, Gmail i Google Photos).

blog comments powered by Disqus
ASUS przedstawia najnowsze modele Chromebook CX1!