PODPOWIEDZI:

Przecenione produkty Smart Home w Vobis.pl

Szybki spis treści:
Przecenione produkty Smart Home w Vobis.pl

Inteligentne urządzenia domowe firmy Netatmo znalazły się w sklepie Vobis.pl i to w bardzo promocyjnych cenach. Nie czekaj i już dzisiaj skorzystaj z obniżek. Szczegóły na temat produktów w poniższym newsie.

Rozwój technologii widać gołym okiem. W sklepie Vobis znalazło się wiele produktów na promocji, które pomogą stworzyć inteligentny dom. Wśród nich znalazła się głowica termostatyczna, miernik jakości powietrza i syrena alarmowa. Te produkty pochodzą od francuskiego producenta Netatmo.

ProduktCenaOferta
Netatmo NVP-EN419 zł349 złNetatmo NVP-EN oferta w Vobis.pl
Netatmo NHC-EC559 zł499 złNetatmo NHC-EC oferta w Vobis.pl
Netatmo NIS01-EU319 zł299 złNetatmo NIS01-EU oferta w Vobis.pl

Promocje Vobis.pl

Kilka informacji o przecenionych produktach Smart Home na Vobis.pl

  • Na zawór termostatyczny Netatmo NVP-EN udzielono rabatu 17%. Z tym produktem znacznie zaoszczędzisz energię elektryczną, jak również zredukujesz emisję dwutlenku węgla. Możesz także stworzyć harmonogram ogrzewania. Głowica termostatyczna posiada funkcję wykrywania otwartego okna (w takiej sytuacji automatycznie wyłącza ogrzewanie, aby nie marnować energii). Termostat wskazuje rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu. Istnieje możliwość sterowania smartfonem. Żywotność na jednym komplecie baterii wynosi 2 lata.

głowica termostatyczna Netatmo

  • Miernik jakości powietrza Netatmo NHC-EC to kolejne przydatne urządzenie w domu. Warto zadbać o zdrowe warunki, a w tym pomoże owy miernik. Za pomocą smartfona dostosujesz właściwe parametry dla domowników, w tym dla astmatyków. Będziesz wiedział, jak pozbyć się zanieczyszczeń z powietrza, jak utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia, poprawisz warunki snu.
  • Syrena alarmowa Netatmo NIS01-EU zadba o Twoje bezpieczeństwo. Ten system uruchomi się automatycznie po Twoim wyjściu z domu i wyłączy w chwili powrotu. Montaż nie sprawia trudności. Bezprzewodowe urządzenie ustawisz nawet na meblu lub przymocujesz do ściany, a następnie skonfigurujesz w aplikacji mobilnej. Ciekawy jest wybór odgłosów, które produkt odtworzy pod Twoją nieobecność. Może to być na przykład szczekanie psa. Możesz uruchomić alarm na żądanie. Głośność alarmu to 110 dB.
blog comments powered by Disqus
Przecenione produkty Smart Home w Vobis.pl