PODPOWIEDZI:

Słuchawki lub monitor taniej! Przeceny w Vobis.pl

Szybki spis treści:
Słuchawki lub monitor taniej! Przeceny w Vobis.pl

Planujesz zakup słuchawek lub monitora? Zrób to taniej. Spośród dostępnych w sklepie internetowym Vobis.pl promocji, wybraliśmy trzy interesujące. W artykule znajdziesz mały monitor z ogromną częstotliwością odświęzania i niezłą przeceną, a także dwie pary słuchawek dousznych Sony!

To nie wszystkie promocje dostępne w Vobis.pl. Jeżeli szukasz innych sprzętów, to koniecznie przyjrzyj się akcji promocyjnej Black September. Co prawda do czarnego piątku jeszcze bardzo daleko, ale w sklepie internetowym Vobis.pl już czas czerni i rabatów trwa. Wśród przecenionych rzeczy znajdziesz nawet drukarki, telewizory i przewody rozruchowe do samochodu!

Nazwa

Cena

Kup tutaj

Kod

Asus TUF Gaming VG24VQE

829 zł / 769 zł

Asus TUF Gaming VG24VQE oferta w Vobis.pl

brak

Sony WI-XB400B Extra Bass

249 zł / 189 zł

Sony WI-XB400B Extra Bass oferta w Vobis.pl

brak

Sony MDR-XB55APW Extra Bass

159 zł / 139 zł

Sony MDR-XB55APW Extra Bass oferta w Vobis.pl

brak

Promocje w Vobis.pl

  • Asus TUF Gaming VG24VQE - monitor o tyle interesujący, że optymalny pod wieloma względami. Przede wszystkim ma rozdzielczość Full HD i rozmiar 24 cali. Dzięki temu zachowa duże zagęszczenie pikseli, a poza tym lepiej zmieści się na małym biurku. Do tego jest mega płynny - częstotliwość odświeżania na poziomie 165 herców pozwoli ci fizycznie wyświetlić tyle klatek na sekundę i zwiększy przyjemność z grania w dynamiczne gry. Szkoda tylko, że matryca to VA.

Asus VG24VQE w hangarze

  • Sony WI-XB400B Extra Bass - te słuchawki bezprzewodowe mogą być świetnym wyborem dla biegaczy lub osób uprawiających inne sporty wydolnościowe. Wszystko dlatego, że to nie pchełki, tylko modele połączone kablem. Dzięki temu nie spadną ci z karku, nawet jeśli wypadną z uszu. Zdaniem producenta pracują nawet przez 15 godzin na jednym naładowaniu, starczą ci więc na cały trening.
  • Sony MDR-XB55APW Extra Bass - nieco taniej dostaniesz ten model słuchawek. Kosztują mniej, głównie dlatego, że są przewodowe. Ma to taką zaletę, że nie musisz się przejmować tym, czy się rozładują. Swoją drogą producent wykorzystał w nich technologię Powered Bass Duct++, która poprawia niskie tony, wzmacniając basy.

Źródło: Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Słuchawki lub monitor taniej! Przeceny w Vobis.pl