PODPOWIEDZI:

Haier 2 HWO60SM2B9XH - Z tym piekarnikiem poczujesz się jak szef kuchni!

Haier 2 HWO60SM2B9XH - Z tym piekarnikiem poczujesz się jak szef kuchni!

Piekarnik do zabudowy Haier 2 HWO60SM2B9XH pomoże przyrządzić dania na miarę szefa kuchni, nawet jeżeli nie jesteś kulinarnym ekspertem. Więcej informacji o piekarniku w poniższym newsie.

Firma Haier jest znana z produkcji nowoczesnych urządzeń AGD, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni, gdyż oferują innowacyjne rozwiązania. Wszystko po to, aby spełnić potrzeby w każdym gospodarstwie domowym.

Wyjątkowe dania przygotujesz z pomocą niezawodnego piekarnika Haier 2 HWO60SM2B9XH.

Kilka słów o piekarniku Haier 2 HWO60SM2B9XH

Piekarnik do zabudowy Haier 2 HWO60SM2B9XH wyróżnia się osobistym asystentem Cook with me i aplikacją hOn, która znacznie ułatwi gotowanie. Skorzystasz z wielu inspirujących przepisów. Książka kucharska w aplikacji została tak stworzona, aby każdy (nawet nieposiadający umiejętności kulinarnych) mógł przyrządzić doskonałe danie na obiad dla całej rodziny.

Dobierzesz odpowiedni stopień trudności, rodzaj składników, czas, specjalną okazję, na jaką ma być potrawa, a nawet rodzaj diety (między innymi bezglutenowa, wegetariańska). Przez cały proces poprowadzi Cię aplikacja. Funkcja U-Create pozwoli na zapisanie swojego ulubionego przepisu.

Funkcja SOFT+ umożliwi przygotowanie chrupkiego i zarazem miękkiego ciasta. Upieczenie chleba w domowym zaciszu bądź rogali nie będzie stanowiło problemu. Z tym piekarnikiem osiągniesz dietetyczne wypieki (eliminacja pewnych składników to doskonałe rozwiązanie dla osób na diecie).

Piekarnik Haier 2 HWO60SM2B9XH został wyposażony w boczne oświetlenie oraz gładką, emaliowaną powierzchnię, dzięki czemu wyraźnie widać rosnące ciasto.

zabudowany piekarnik Haier 2 HWO60SM2B9XH

Precyzyjna termosonda wskaże temperaturę wewnątrz potrawy, dzięki czemu wiesz, kiedy danie osiągnęło optymalną temperaturę. Poziom będzie widoczny na wyświetlaczu piekarnika bądź na ekranie telefonu poprzez aplikację (dodatkowo skoryguje wartości).

Funkcja Multi-Level przekłada się na szybsze pieczenie i podgrzewanie, bowiem ciepło lepiej wnika w żywność. W tym samym czasie upieczesz różnorodne potrawy na różnych poziomach (równomierne rozprowadzanie gorącego powietrza, niemieszanie się zapachów). To spora oszczędność czasu.

Producent nie zapomniał o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika, dlatego pomyślał o dotykowym wyświetlaczu, który jest intuicyjny w sterowaniu (zarządzasz trybami), a także o bocznych półkach i prowadnicach teleskopowych (bezpieczne wyjmowanie gorącego jedzenia). Ustawisz blachy i ruszty na poziomach, jakie Ci odpowiadają.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że piekarnik samodzielnie się oczyści. Wystarczy wybrać właściwą opcję. Od teraz możesz zapomnieć o tłustych osadach i pozostałościach po pieczeniu (dochodzi do spalania w temperaturze aż 430°C). Twoim zadaniem jest tylko zebranie popiołu przy użyciu ściereczki. Proste, prawda?

blog comments powered by Disqus
Haier 2 HWO60SM2B9XH - Z tym piekarnikiem poczujesz się jak szef kuchni!