PODPOWIEDZI:

Smartfon lub pralka taniej - Jesienny Black Week w RTV Euro AGD!

Smartfon lub pralka taniej - Jesienny Black Week w RTV Euro AGD!

Szukasz pralki lub smartfona taniej? W najnowszej ofercie RTV Euro AGD, w ramach promocji Jesienny Black Week, udało mi się znaleźć 5 naprawdę przecenionych sprzętów. Pośród nich model Realme 8 z 5G i niezłymi podzespołami, a także pralka o górnym wsadzie. W sam raz do kawalerek.

Omawiana akcja promocyjna potrwa tylko do 28 września, ale są też inne, z których warto jest skorzystać. Na przykład klasyczne już Wielorabaty, w których cena najtańszego produktu w koszyku (z wybranych) spadnie nawet do złotówki, o ile masz ich w nim aż 5. Tym razem dotyczy tylko sprzętów marki Electrolux. Jeżeli jednak polujesz na przykład na hulajnogę, to akcja Zostaw auto w domu może być dla ciebie. Tu już czekają cię płaskie rabaty.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Pralka

Electrolux EW7TN3362SP

2599 zł / 2199 zł

Electrolux EW7TN3362SP oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Samsung QLED QE65Q67BAU

4499 zł / 3999 zł

Samsung QLED QE65Q67BAU oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

MPM 182-KB-39

1299 zł / 1199 zł

MPM 182-KB-39 oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Electrolux Slim-fit CIV634

2099 zł / 1699 zł

Electrolux Slim-fit CIV634 oferta w RTV Euro AGD

Smartfon

realme 8 5G 6+128GB

1099 zł / 999 zł

realme 8 5G 6+128GB oferta w RTV Euro AGD

Jesienne promocje w RTV Euro AGD

  • Electrolux EW7TN3362SP - ładowana od góry pralka o wsadzie 6 kilogramów. Nie wymaga wiele miejsca, będzie więc świetnym wyborem do kawalerki. Za to ma prędkość wirowania na poziomie aż 1300 obrotów na minutę, przydatne programy (w tym taki do odzieży nieprzemakalnej) i system SteamCare wykorzystujący parę do zmniejszenia zagnieceń oraz szybkiego odświeżania ciuchów.

Panel w Electrolux EW7TN3362SP

  • Samsung QLED QE65Q67BAU - jeżeli marzy ci się duży QLED, idealny do oglądania filmów lub telewizji, to może być opcja dla ciebie. Mierzy aż 65 cali, co w tej cenie i przy tego typu technologii jest niezłą opcją. QLED, czyli kropka kwantowa, zagwarantuje ci żywe i naturalne barwy, a zastosowana technologia podświetlania Dual LED przełoży się na jeszcze lepsze kontrasty i poprawioną głębię barw.
  • MPM 182-KB-39 - nowa lodówka, która dotychczas była w cenie o 100 złotych wyższej. Nie ma zbyt wiele ciekawych technologii, ale kosztuje niedużo, ma elegancki czarny design, szufladę na warzywa i owoce, a także zmniejszone wymiary. Przy stopie 50 na 56 centymetrów i ledwie 142 centymetrach wysokości, mieści aż 121 litrów w chłodziarce i 52 w zamrażarce. To model raczej do kawalerek.
  • Electrolux Slim-fit CIV634 - faktycznie tańsza płyta indukcyjna z czterema polami. Jej główną zaletą jest fakt, że to najpłytsza opcja na rynku (zdaniem producenta), pasująca do blatu o grubości 12 milimetrów nad szufladami. Wykorzystuje wiele różnych przydatnych technologii, takich jak łączność z okapem przy pomocy podczerwieni lub pola Infinite dostosowujące się do rozmiaru i kształtu naczyń. Jest też opcja połączenia dwóch pól tak, aby działały jak jedno, pod większe garnki i brytfanny.

Grafika producenta do Realme 8 5G

  • realme 8 5G 6+128GB - solidnie wyceniony smartfon, który sprawdzi się zarówno w grach, jak i w codziennym używaniu do różnych aplikacji lub przeglądania internetu. Co ważne, ma 6 gigabajtów RAM-u. To przełoży się na funkcjonalny multitasking i brak zacięć nawet przy większej ilości aplikacji włączonych naraz. Do tego jest tu pojemna bateria, szybkie ładowanie i ekran o podwyższonej płynności 90 Hz. Najlepszym elementem sprzętu ejst chyba aparat do selfie - ma rozdzielczość aż 16 megapikseli!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Smartfon lub pralka taniej - Jesienny Black Week w RTV Euro AGD!