PODPOWIEDZI:

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 - Powody, dla których warto mieć ten oczyszczacz!

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 - Powody, dla których warto mieć ten oczyszczacz!

Czyste powietrze to tym samym lepsze samopoczucie, zdrowie, sposób na alergię. W poniższym newsie poznasz 5 głównych powodów, dla których warto mieć oczyszczacz powietrza Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011.

Marka Hoover proponuje skuteczny i wydajny oczyszczacz powietrza H-PURIFIER 700 HHP75CAH011. Poniżej kilka słów, dlaczego warto zainwestować akurat w ten model.

5 powodów, dla których warto mieć oczyszczacz Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011

Nabywając oczyszczacz powietrza Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011, zyskasz szereg pozytywów.

Czyste powietrze

3-stopniowa filtracja zastosowana w oczyszczaczu Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 gwarantuje najlepszą czystość powietrza. Jesteś chroniony przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 mikrometra. W skład wchodzi warstwa przechwytujące największe cząstki (jak na przykład kurz, sierść), filtr HEPA H13 usuwający roztocza, alergeny, bakterie, pleśń, pyły PM10 i PM2,5, a także filtr z węglem aktywnym absorbujący zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2). To dobra wiadomość dla właścicieli czworonogów.

Tryb Max (pełna moc) przyda się do pozbycia się zapachy dymu papierosowego bądź oparów pochodzących z kuchni. Tryb automatyczny polega na dostosowaniu prędkości w stosunku do jakości powietrza w pomieszczeniu, który następnie przechodzi w tryb Eco.

Troska o zdrowie

Oczyszcza powietrza marki Hoover dba o zdrowie poprzez usuwanie z otoczenia szkodliwych alergenów. Uczulające pyłki roślin są wyłapywane i usuwane, a to świetna informacja dla alergików. Istnieje możliwość spersonalizowania urządzenia według własnych potrzeb. Odbywa się to poprzez aplikację mobilną. Tworzysz i aktywujesz profil alergiczny, dzięki czemu sprzęt monitoruje stężenie pyłków. W momencie zbyt wysokiego poziomu otrzymasz ostrzeżenie, a oczyszczacz uruchomi tryb alergii na pyłki.

Za sprawą funkcji nawilżania produkt zadba o właściwy poziom wilgotności. Takie rozwiązanie przyda się zwłaszcza w okresie grzewczym, w którym zmagasz się z suchym powietrzem w domu.

Bezpieczeństwo

Czujniki są odpowiedzialne za kontrolę jakości powietrza w zakresie pyłów zawieszonych (PM10, PM2,5) i lotnych związków organicznych (GAZ). Oczyszczacz zmniejszy zagrożenie zatrucia czadem, gdyż posiada dedykowany czujnik CO. W sytuacji zwiększenia obecności tlenku węgla, usłyszysz sygnał dźwiękowy i otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

Aplikacja sprawdzisz stężenie pyłu, zanieczyszczeń, lotnych związków organicznych. Zyskasz dane o jakości powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

oczyszczacz Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 w pokoju dziecięcym

Aromaterapia

Poza funkcją oczyszczania, nawilżania i czujnika gazu licz na dyfuzor olejków. Zapachy eteryczne nie tylko zrelaksują, ale i poprawią nastrój. Do wyboru H-ESSENCE (działanie odprężające) i H-BIOTICS (nie dojdzie do pojawienia się i rozprzestrzeniania drobnoustrojów).

Wygoda użytkowania

Na komfort użytkowania wpływa tryb nocny, w których nie dochodzi do generowania głośnych dźwięków. Nic nie zaburzy Twojego snu, za to polepszy jego jakość. Okrągła konstrukcja oczyszczacza i system nawiewu 360° sprawia, że przefiltrowane powietrze dotrze w każdy zakamarek.

Stopień zanieczyszczeń jest sygnalizowany poprzez jeden z trzech kolorów pierścienia LED RING (czerwony, żółty, zielony). W aplikacji zdalnie zmienisz tryb, monitorujesz stężenie pyłków niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

O teraz masz wpływ na bezpieczniejsze powietrze dla całej rodziny.

    blog comments powered by Disqus
    Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 - Powody, dla których warto mieć ten oczyszczacz!