PODPOWIEDZI:

Nowe AGD, telewizor lub słuchawki w prawdziwej promocji!

Nowe AGD, telewizor lub słuchawki w prawdziwej promocji!

Jeżeli szukasz nowego AGD, telewizora lub słuchawek w prawdziwej promocji, to mam coś dla ciebie. Przeglądając oferty w RTV Euro AGD i porównując je z historycznymi cenami, udało mi się znaleźć pięć sprzętów z faktyczną przeceną. Pośród nich suszarka Electroluxa, telewizor Samsunga i słuchawki Corsaira. Te ostatnie są taniej tylko do 26 września, warto więc się spieszyć!

Większość ze sprzętów wybrałem przy tym z akcji promocyjnej Jesienny Black Week. Czarny tydzień w RTV Euro AGD potrwa do 28 września, masz więc kilka dni na zakup. Ewentualnie rozejrzyj się też po innych akcjach promocyjnych, na przykład Strefie extra okazji. Zawsze się znajdzie coś nieźle przecenionego.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Suszarka

Electrolux EW8HEU148BP PerfectCare 800

2999 zł / 2399 zł

Electrolux EW8HEU148BP PerfectCare 800 oferta w RTV Euro AGD

Lodó wka

Samsung BRB26602EWW

2699 zł / 2299 zł

Samsung BRB26602EWW oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX

1599 zł / 1099 zł

Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Samsung QLED QE65Q67BAU

4499 zł / 3999 zł

Samsung QLED QE65Q67BAU oferta w RTV Euro AGD

Słuchawki

Corsair HS70 PRO

389 zł / 289 zł

Corsair HS70 PRO oferta w RTV Euro AGD

Telewizor, słuchawki i AGD taniej!

  • Electrolux EW8HEU148BP PerfectCare 800 - suszarka o pojemności 8 kilogramów, którą producent wyposażył w wiele przydatnych programów i technologii. Jedną z nich jest system DelicateCare, dopasowujący parametry pracy pod typ tkaniny, aby przedłużyć żywotność ubrań. Programy Pościel XL i Mieszane XL pozwolą ci wysuszyć większy wsad w ciągu jednego cyklu, a system GentleCare suszy odzież w nawet o połowę niższej temperaturze, dla oszczędności energii i większemu zabezpieczeniu ciuchów.

Lodówka Samsung BRB26602EWW do zabudowy w kuchni

  • Samsung BRB26602EWW - jeżeli szukasz jednak lodówki do zabudowy, to ta może być całkiem niezłą opcją. Ma bardzo niski poziom hałasu, na poziomie 35 decybeli, a poza tym wykorzystuje technologię Full No Frost do zapobiegania oszronieniu wnętrza lub nadbudowie lodu. Za sprawą technologii Space Max mieści aż 193 litry w chłodziarce i 74 w zamrażarce. Spokojnie wystarczy dla pary. Ma też dedykowaną szufladę do przechowywania owoców oraz warzyw.
  • Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX - niedrogi piekarnik z ciekawym designem. Wyposażono go w pokrętło centralne, którym łatwo możesz sterować wszystkimi jego funkcjami. Nawiasem mówiąc, jest tu technologia 6. zmysł, będąca w zasadzie asystentem gotowania (piekarnik dobiera odpowiedni program pod konkretną potrawę). Do tego prowadnice teleskopowe oraz kataliza. Wszystko to w naprawdę atrakcyjnej po przecenie kwocie!
  • Samsung QLED QE65Q67BAU - coś dla osób z naprawdę dużym salonem. Ten 65-calowy telewizor pozwoli ci cieszyć się filmami oraz serialami w świetnej jakości. Ma matrycę QLED, co przełoży się na dobre odwzorowanie kolorów, a także wykorzystuje technologię Dual LED, czyli podświetlenia o dwóch tonacjach ciepłoty barw, aby zagwarantować lepsze kontrasty. Szczególnie fajny jest pilot, z panelem słonecznym. Nigdy się nie rozładuje.

Grafika producenta przedsatwiająca Samsung QLED QE65Q67BAU

  • Corsair HS70 PRO - bezprzewodowe słuchawki, które są taniej tylko do dzisiaj. Warto się pospieszyć, bo model zbiera całkiem niezłe opinie w sieci i jest faktycznie przeceniony. Jest w stanie odtwarzać symulowany dźwięk 7.1 (wyłącznie z PC), da ci więc pewną przewagę w FPS-ach. Poza tym pracuje na jednym naładowaniu nawet przez 16 godzin i wyposażono go w mikrofon, certyfikowany przez Discorda.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Nowe AGD, telewizor lub słuchawki w prawdziwej promocji!