PODPOWIEDZI:

Soundbar lub monitor taniej! Promocje w Vobis.pl

Szybki spis treści:
Soundbar lub monitor taniej! Promocje w Vobis.pl

Soundbar lub monitor taniej? Tak. W Vobis.pl trwają właśnie różne promocje. Niektóre z okazji czarnego września (tu warto się pospieszyć), a inne ze względu na powrót na studia. Udało mi się znaleźć trzy przecenione rzeczy. Pośród nich soundbar do salonu z subwooferem oraz niewielki monitor na małe biurko.

Oprócz pojawiających się w tym artykule sprzętów warto sprawdzić też i inne. Wystarczy, że zerkniesz na stronę akcji Black September lub Back to University, aby znaleźć modele z różnych kategorii sprzętowych. Jeżeli planujesz zakup telewizora, notebooka lub drona - warto się trochę rozejrzeć.

Nazwa

Cena

Kup tutaj

TCL TS8212-EU

1099 zł / 899 zł

TCL TS8212-EU oferta w Vobis.pl

Asus VZ239HE

639 zł / 579 zł

Asus VZ239HE oferta w Vobis.pl

JBL Go Essential

139 zł / 119 zł

JBL Go Essential oferta w Vobis.pl

Promocje w Vobis.pl

  • TCL TS8212-EU - soundbar o mocy całkowitej 300 watów. Jego największą zaletą jest fakt, że oprócz listwy dźwiękowej, producent dorzuca - w niskiej w końcu cenie - także subwoofer. Dzięki temu możesz cieszyć się świetnymi niskimi tonami, tak istotnymi podczas oglądania filmów akcji lub słuchania muzyki. Do tego Dolby Atmos uprzestrzenniający dźwięk i mamy niezłą propozycję audio!

24-calowy monitor Asus

  • Asus VZ239HE - coś dla osób posiadających niewielkie biurka. Ten monitor ma bardzo smukłą, prawie bezramkową, konstrukcję i mierzy zaledwie 24 cale. Idealnie nada się dla studenta potrzebującego więcej przestrzeni roboczej w akademiku. W dodatku ma panel IPS gwarantujący niezły gamut kolorów oraz rozdzielczość Full HD. W pełni wystarczającą przy tych rozmiarach.
  • JBL Go Essential - malutki głośnik bezprzewodowy. Jego główną zaletą jest wodoodporność. Dzięki temu, że certyfikowano go na IPX7, nie musisz martwić się biorąc go ze sobą nad jezioro lub pod prysznic. Na pewno się nie zepsuje. Przy tym pracuje, co jest interesujące, biorąc pod uwagę jego rozmiary, nawet przez 5 godzin na jednym naładowaniu. Teraz delikatnie taniej.

Źrodło: Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Soundbar lub monitor taniej! Promocje w Vobis.pl