PODPOWIEDZI:

Dwa monitory w jednym? To jest możliwe!

Dwa monitory w jednym? To jest możliwe!

Wiele osób chciałoby mieć i korzystać z dwóch monitorów jednocześnie. Często wiąże się to jednak z zajmowaniem przez taki sprzęt zbyt dużej przestrzeni czy problem z odstępami pomiędzy ekranami. Philips znalazł na to rozwiązanie. PHILIPS 19DP6QJNS jest bowiem monitorem 2 w 1. W naszym newsie znajdziecie więcej informacji o nim.

PHILIPS 19DP6QJNS to innowacyjny monitor 2 w 1, który już został nagrodzony podczas tegorocznych targów Computex. Trudno się temu dziwić - monitor ten rewolucjonizuje rynek. Składa się z dwóch 19-calowych wyświetlaczy połączonych ramką o grubości zaledwie 3,5 mm! Taki odstęp jest praktycznie niezauważalny. Odbija się także na wyglądzie urządzenia - monitor wygląda stylowo i schludnie.

Ranking monitorów

Warto dodać, ze oba ekrany urządzenia to matryce IPS, które są gwarancją obrazu wysokiej jakości i wiernego odwzorowania kolorów. Odchylenie każdego z paneli można regulować w zakresie do 22,5 stopnia w przód i w tył. Plusem są także szerokie kąty widzenia.

PHILIPS 19DP6QJNS

Philips zadbał także o wszystkie najważniejsze złącza. Pierwszy z ekranów został wyposażony w złącze DisplayPort oraz VGA, a drugi w VGA jak również HDMI z możliwością skorzystania z interfejsu MHL. Interfejs ten umożliwia podłączenie pod urządzenie telefonu czy tabletu i ładowanie go.

PHILIPS 19DP6QJNS nie jest jeszcze dostępny w Europie.

blog comments powered by Disqus
Dwa monitory w jednym? To jest możliwe!