PODPOWIEDZI:

Premiera nowej serii odkurzaczy Xiaomi!

Premiera nowej serii odkurzaczy Xiaomi!

Marka Xiaomi chce ułatwić użytkownikom domowe obowiązki, dlatego postawiła na nową serię odkurzaczy. Mowa o robocie Xiaomi Robot Vacuum X10+ i serii Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum. Więcej informacji w poniższym newsie.

Domowe zadania bywają żmudne, dlatego Xiaomi stawia na inteligentne rozwiązania. Po raz pierwszy w historii marki masz do czynienia z serią odkurzaczy czyszczących na mokro i sucho Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum. Nie zabrakło również robota sprzątającego Xiaomi Robot Vacuum X10+.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Robot Vacuum X10+

Inteligentny robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10+ posiada w zestawie stację bazową, która samodzielnie opróżnia pojemnik na kurz, napełnia zbiornik na wodę, a nawet czyści nakładki mopujące. Potrafi także pozostawiać ściereczkę wilgotną bądź ją wysuszyć, aby nie dochodziło do nieprzyjemnych zapachów czy nagromadzenia wilgoci. Samojezdny odkurzacz Xiaomi z pewnością ułatwi sprzątanie, cieszysz się bowiem pełną automatyzacją.

Wielofunkcyjny odkurzacz automatyczny poradzi sobie z każdym rodzajem podłóg. Mop podniesie się, gdy robot wykryje dywan (czujnik ultradźwiękowy). Według producenta siła ssania wynosi 4000 Pa, co oznacza precyzyjne zbieranie kurzu.

W usuwaniu uporczywych plam pomogą podwójne, obrotowe nakładki na mopy, które używają większej siły nacisku. Za sprawą systemu S-Cross AI ominie przeszkody. Laser i kamera wykryją meble i leżące przedmioty. Nawigacja LDS umożliwia zaplanowanie najlepszej trasy sprzątania. Sprzęt otrzymał certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza zgodność ze standardami cyberbezpieczeństwa i ochrony prywatności.

robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10+

Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum

Na serię Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum składają się dwa modele: Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum i Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum. To pionowe odkurzacze do pracy na mokro i na sucho. Oferuję 3 tryby, a mianowicie odkurzanie, mopowanie i szorowanie. Inteligentny system wykrywania zabrudzeń pozwoli na automatyczne dostosowanie mocy.

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum cechuje się trybem czyszczenia w temperaturze aż 75°C, co jest gwarancją precyzyjnego sprzątania. Model sam się oczyści, uzupełni wodę, wysuszy szczotki. Jest to zasługą stacji bazowej all-in-one.

sprzątanie odkurzaczem Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

Odkurzacz ręczny Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum poradzi sobie z trudno dostępnymi zakamarkami. Pracuje na baterii przez 35 minut. Jego waga wynosi 5,4 kg. Szczotka walcowa została specjalnie zaprojektowana, tak aby pokryć większe przestrzenie. Regulowany uchwyt pomaga w sprzątaniu pod meblami.

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum kupisz w cenie 4399 zł.

blog comments powered by Disqus
Premiera nowej serii odkurzaczy Xiaomi!