PODPOWIEDZI:

Niedrogi oczyszczacz powietrza w Biedronce!

Niedrogi oczyszczacz powietrza w Biedronce!

Już w czwartek trafi do Biedronki oczyszczacz powietrza Hoffen AirPro. Jeżeli nosicie się od jakiegoś czasu z planami zakupu sprzętu, który pozbędzie się alergenów i smogu z powietrza, być może właśnie jest dobry moment. Urządzenie będzie stosunkowo niedrogie i zaoferuje między innymi trójstopniowy system filtracji.

W czwartek 24 października w sklepach Biedronka pojawi się Hoffen AirPro. Firma produkuje niedrogie urządzenia przeznaczone specjalnie dla tej sieci dyskontów. Ten konkretny produkt ma wyróżniać się stylistyką i systemem filtracji z filtrami HEPA oraz węglowym. Dzięki temu poradzi sobie z niebezpiecznymi pyłkami PM2.5 i PM10. Pamiętajcie przy okazji o tym, że tylko do 24 października kupicie tani sprzęt Hykker w Biedronce.

Niedrogi oczyszczacz powietrza na zimę?

Moment na sprzedaż oczyszczacza jest odpowiedni - w końcu robi się zimno. Co za tym idzie? Oczywiście zaczyna się sezon grzewczy. Wraz z nim w całej Polsce zwiększa się nawet kilkukrotnie poziom zanieczyszczeń w powietrzu. Chodzi między innymi o wspomniane cząsteczki o średnicy 2,5 i 10 mikrometrów. To najbardziej szkodliwy według Światowej Organizacji Zdrowia typ zanieczyszczenia atmosferycznego.

Hoffen AirPro jest niewielki. Waży zaledwie 2,3 kilograma. Producent twierdzi, że pomimo tego jest w stanie poprawić atmosferę w pomieszczeniu o powierzchni do 12 metrów kwadratowych. Należy tu dodać, że jest w stanie przefiltrować 95 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Na dodatek nie zakłóci przy tym codziennego spokoju. Podczas pracy generuje hałas na poziomie 50 decybeli (to okolice cichego buczenia lodówki).

Wspomniany trójstopniowy system filtracji polega na obecności trzech filtrów. Wstępnego, HEPA i węglowego. Pierwszy jest najbardziej podstawowy. Wyłapuje włosy, kurz i sierść. Drugi już poradzi sobie nawet z pyłkami o wielkości 2,5 mikrometra. Filtr węglowy z kolei zdaniem firmy zminimalizuje nieprzyjemne zapachy i trujące gazy.

Salon z Hoffen AirPro

Producent wyposażył Hoffen AirPro w możliwość wyboru trzech trybów pracy. Turbo, normal i light - pozwolą wam w zależności od potrzeb i zanieczyszczenia, odpowiednio przefiltrować powietrze. Dodatkowo może też zadowolić funkcja timera, która ułatwi zaprogramowanie maszyny na odpowiednie pory dnia i oszczędzanie prądu. Wszystko można regulować z poziomu panelu sterującego.

Model trafi do sklepów w cenie 249 złotych. Ma pojawić się 24 października i pozostać na półkach sklepowych aż do 7 listopada (lub do wyczerpania zapasów). Możecie się spodziewać testów tego urządzenia na naszej stronie (edit: już jest test oczyszczacza powietrza Hoffen Air Pro z Biedronki).

Najprawdopodobniej jednak, ze względu na czasowy charakter (i nie tylko, co wyszło w trakcie testu), sprzęt nie trafi do rankingu oczyszczaczy.

Źródło: mPTech.

blog comments powered by Disqus
Niedrogi oczyszczacz powietrza w Biedronce!