PODPOWIEDZI:

Tani sprzęt Hykker od jutra w Biedronce

Tani sprzęt Hykker od jutra w Biedronce

Sprzęt Hykker często ma skrajne opinie, ale jedno jest pewne - praktycznie zawsze jest to sprzęt tani. I głównie dlatego cieszy się sporą popularnością. Jeżeli rozglądasz się właśnie za tanimi peryferiami PC, to odwiedź jutro Biedronkę. Szczegóły w poniższym newsie.

Tak, wiem, sprzęt Hykker jest może tani, ale sporo opinii głosi, że nie jest wart nawet swoich niskich cen. Mimo wszystko nie każdy ma potężny budżet, aby zawsze kupować markowe peryferia komputerowe.

Od jutra (10. października) przy okazji zakupów w Biedronce możesz spotkać się z kilkoma urządzeniami Hykker, które są ekstremalnie tanie. Prześledźmy wspólnie, o czym mowa.

Mysz bezprzewodowa Hykker - 24,99 zł

Niecałe 30 zł za myszkę? Czemu nie! Mysz bezprzewodowa Hykker zasilana jest 2 bateriami AAA i oferuje regulację DPI (800-1600 DPI). Zapewnia nawet kilka dodatkowych przycisków. Jej konstrukcja sprzyja osobom praworęcznym.

Oczywiście trudno tu mówić o myszce dla zapalonych e-sportowców, ale dla mniej wymagających może się nadać. Zawsze to też jakaś opcja na mysz zastępczą, gdy ta główna ulegnie nieoczekiwanej awarii.

myszka bezprzewodowa Hykker

Klawiatura multimedialna Hykker - 24,99 zł

Tyle samo kosztuje klawiatura, więc mając wolne 50 zł, z Biedronki wyjdziesz z zestawem mysz + klawiatura.

No cóż, dużo o tej klawiaturze nie można powiedzieć. Absolutnie podstawowy model, też dobry jako zastępcza opcja. Nie ma tu bajerów, a jedynie klawisze funkcyjne (łącznie 11), jak również rozkładane nóżki.

klawiatura multimedialna hykker

Słuchawki Hykker - 24,99 zł

Kolejna opcja, która od jutra pojawi się w Biedrze, to nauszne i składane słuchawki w jakże zaskakującej cenie wynoszącej 24,99 zł!

Tu jednak jest więcej udogodnień. Regulowany pałąk, zamknięta konstrukcja, a także wbudowany mikrofon. Słuchawki nie wyglądają nawet obciachowo, choć mam wątpliwości i do jakości wykonania, i do samej jakości brzmienia.

Za taką kasę dużo nie można wymagać, ale jeżeli ktoś na gwałt potrzebuje słuchawek, a ma na nie tylko kilka dych, to zawsze jakaś opcja.

składane słuchawki zamknięte Hykker

Głośniki Hykker - 24,99 zł

A raczej głośniczki, oczywiście w tej samej cenie co poprzednicy. Nie wyglądają może imponująco, ale stanowią opcję na szybko, jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek głośników do komputera. No i zajmują bardzo mało miejsca, co też jest czasem korzystne.

Mając więc stówę, możesz się od jutra czuć w Biedronce niczym król! Kupisz łącznie 4 urządzenia. Ciekawe, które wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy.

głośniki komputerowe Hykker

I jeszcze coś...

A, co tam, zaszalejmy! Bo od jutra pojawi się też "droższy" sprzęt Hykker. Mowa o przenośnym głośniku Hykker za 49,99 zł. Czyż nie jest to wspaniała okazja, aby w przyszłości zepsuć jakiś piknik, przynosząc taki sprzęt i puszczając Disco Polo?

W każdym razie ten głośnik o mocy 2x3 W ma ponoć wzmocnioną obudowę, więc nie powinien się zbyt szybko rozlecieć. Zapewne przetrwa sporo zepsutych pikników. Współpracuje z urządzeniami mobilnymi (smartfon, tablet, odtwarzacz mp3) i laptopami. Ma oczywiście port USB, a nawet czytnik kart pamięci. Bez ładowania jesteś w stanie wkurzać swoich znajomych przez 5 godzin, bezprzewodowo puszczając Disco Polo!

głośnik bluetooth Hykker

Do kiedy trwa promocja?

Do 24. października lub do wyczerpania zapasów. Bo wiesz, jak jest - większość się śmieje z tego sprzętu, a i tak po kilku dniach nie ma go już w żadnej Biedrze.

Podsumowując, za niecałe 150 zł kupisz 5 różnych urządzeń. Jak się bawić, to się bawić!

Źródło: Hykker/Biedronka

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Tani sprzęt Hykker od jutra w Biedronce