PODPOWIEDZI:

Ekspres do kawy wycofany z Lidla - Może porazić Cię prądem!

Szybki spis treści:
Ekspres do kawy wycofany z Lidla - Może porazić Cię prądem!

Sieć sklepów Lidl wycofuje ze sprzedaży ekspres do kawy SEMS 1100 A1 marki Silvercrest i zwraca się z prośbą do klientów o zwrot zakupionego towaru. Zwrot będzie realizowany nawet przy braku paragonu.

Niemiecka sieć sklepów umieściła ważny komunikat na swojej witrynie internetowej. Informuję w nim o niebezpieczeństwie dla zdrowia i życia użytkowników ekspresu do kawy SEMS 1100 A1 marki Silvercrest. 

Lidl ostrzega o błędzie produkcyjnym w artykule firmy Kompernaß Handelsgesellschaft mbH. Wada ta może powodować niebezpieczne dla naszego życia porażenie prądem elektrycznym. Producent ekspresu prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu.

Warunki zwrotu pieniędzy

Ekspres do kawy był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce od 16 maja 2019 roku. Zwroty przyjmuje każdy sklep Lidla, także w przypadku, gdy nie posiadamy paragonu.

W przypadku, gdy zakupu dokonano przez internet, Lidl informuje o możliwości bezpłatnego zwrotu towaru dla tych, którzy dokonali zakupu ekspresu w sklepie online. Należy odesłać go przy pomocy etykiety zwrotu, którą otrzymamy, kontaktując się telefonicznie: 800 012 071 lub poprzez formularz dostępny na stronie https://www.lidl-sklep.pl/contact

komunikat lidla o wycofaniu ekspresu do kawy

Wycofanie dotyczy tylko jednego produktu, inne produkty firmy Kompernaß Handelsgesellschaft mbH nie posiadają wad fabrycznych i nie zostaną wycofane ze sklepów Lidla. Nasza redakcja przypomina, że wycofanie dotyczy wyłącznie produktu "Ekspres do kawy SEMS 1100 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 313486 (numer dostępny na tabliczce znamionowej).

Źródło: Lidl

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Ekspres do kawy wycofany z Lidla - Może porazić Cię prądem!