PODPOWIEDZI:

Projektory BenQ nagrodzone przez EISA

Projektory BenQ nagrodzone przez EISA

Dwa projektory BenQ otrzymały nagrody od EISA. Nagrodzono modele BenQ W2700 i BenQ W5700. W jakich kategoriach doceniono te produkty? Stowarzyszenie uznało je kolejno za najlepszy zakup w kategorii projektor 2019-2020 i najlepszy projektor kina domowego 2019-2020. To spore wyróżnienie dla producenta.

Nagroda EISA dla projektorów BenQ została wręczona podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie. Europejskie Stowarzyszenie Obrazowania i Dźwięku składa się z 59 czasopism specjalistycznych, które od lat przyznają tytuły nowym produktom, które prezentują ich zdaniem najbardziej ergonomiczny design, przydatne funkcje, łącząc to z nowoczesnymi technologiami.

Obie maszyny BenQ takie są. Urządzenia wyświetlają obraz w 4K wiernie odwzorowujący zamierzoną przez filmowców kolorystykę. Reprodukcja barw jest właściwie główną zaletą, na którą zwróciło uwagę jury. 

- Zwycięskie projektory zostały docenione za technologię 4K HDR-PRO CinematicColor, która na domowym dużym ekranie zapewnia kinowe wrażenia, dokładnie tak jak zaplanowali to twórcy filmowi - powiedział Steve Chu, prezes BenQ Europe.

Laureat nagrody w kategorii najlepszego zakupu, BenQ W2700, jest urządzeniem oferującym niezłą jakość w rozsądnej cenie. Korzystając z najnowszej wersji układu DLP 4K i przydatnych dodatków (na przykład 1,3-krotny zoom, zintegrowany system dźwięku stereo), staje się atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób szukających opłacalnego sprzętu tego typu.

Nagrodzone przez EISA BenQ W2700 i W5700

Dodatkowo dzięki kalibracji i specjalnie zaprojektowanemu kołu kolorów oferuje szeroką gamę kolorów DCI-P3. To nie wszystko, ale jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej - sprawdźcie naszą recenzję. Przygotowaliśmy dla was kompleksowy test BenQ W2700 - projektora dla kinomaniaków.

Drugi z nagrodzonych sprzętów został uznany za najlepszą podstawę kina domowego. Jury szczególnie spodobały się odwzorowanie kolorów (wspomniane DCI-P3), szczegółowość obrazu, a także HDR. Doceniono również prostotę instalacji. BenQ W5700 oferuje wyższy zoom od poprzedniczki (aż 1,6x) i działanie Lens Shift (regulacji przesunięcia obiektywu w pionie i poziomie, obecny też w W2700), dzięki czemu łatwo dostosować go do każdych warunków pracy.

Źródło: BenQ.

blog comments powered by Disqus
Projektory BenQ nagrodzone przez EISA