PODPOWIEDZI:

Pralki LG Vivace - Do kupienia z bonem rabatowym

Pralki LG Vivace - Do kupienia z bonem rabatowym

Przy zakupie pralki LG Vivace możesz otrzymać nawet 1000 zł na kolejne zakupy. W kilku różnych sieciach pojawiła się opcja otrzymania vouchera na sprzęty piorące z tej serii. Kupując takie urządzenie na przykład w RTV Euro AGD, dostaniesz kartę podarunkową o wartości od 300 do 1000 zł w zależności od jego ceny.

Promocja na voucher przy nabyciu pralki LG Vivace ma potrwać do 15 listopada 2019 roku. Sprzęty nią objęte należą do jednych z najbardziej wydajnych energetycznie produktów firmy. To dzięki funkcji AI DD, która wykryje ciężar twojego wsadu i miękkość materiału za pomocą sensorów po to, aby odpowiednio ustawić parametry prania.

Oferta na pralki LG Vivace w Media Expert

Jakie produkty objęto promocją?

Wybierając najciekawsze pralki tej linii, na które jest teraz promocja, postawiliśmy na propozycje dostępne w RTV Euro AGD i Media Expert. Modele znajdują się poniżej, wraz z ceną i wartością vouchera, który otrzymasz po zakupie.

Wspomniane nowoczesne i inteligentne podejście do prania AI DD zapewniając optymalne ruchy piorące, jest w stanie ochronić materiał ubrań nawet o 18% lepiej w stosunku do poprzednich modeli producenta. To oznacza, że po zakupie takiej pralki nie będziesz się musiał nazbyt martwić wrzucaniem do niej ulubionego swetra lub spodni. Sprzęty myślące zaczną coraz częściej pojawiać się w rankingach pralek.

Inną nowatorską technologią jest TurboWash 360. To funkcja, która pozwala na wypranie ubrań w 39 minut. W modelach z serii Vivace znajdują się dysze 3D, które rozpryskując wodę w czterech kierunkach, dokładniej wyczyszczą wypełniony ubraniami bęben.

Warto też zwrócić uwagę na technologię LG Steam+. Pralka traktuje w cyklu ubrania parą. To przekłada się na zdecydowanie mniej zagnieceń i usuwanie alergenów oraz bakterii. Firma gwarantuje, że jej sprzęty są w stanie usunąć 99,9% alergenów wywołujących problem z oddychaniem, na przykład u osób uczulonych na roztocza.

Pralka LG Vivace umiejscowiona przed grafiką dwóch osób

Jak skorzystać z promocji?

W zależności od tego, w jakim sklepie zdecydowałeś się zakupić pralkę LG Vivace, proces korzystania z promocji się różni. Żeby pomóc ci skorzystać z benefitów, przygotowaliśmy krótki poradnik dla obu wymienionych sieci.

RTV Euro AGD

  1. Przed 15 listopada 2019 roku wybierz i kup pralkę.
  2. Karta rabatowa pojawi się na koncie “Moje Euro” lub zostanie wysłana poprzez pocztę elektroniczną na email wskazany przy zakupie w ciągu 25 dni od dostarczenia produktu do klienta.
  3. Z vouchera możesz skorzystać zarówno w sklepie fizycznym, jak i internetowym. Jest ważna przez 365 dni od jej wydania.

Media Expert

  1. Przed 15 listopada 2019 roku wybierz i kup pralkę.
  2. Na podany w zamówieniu adres email, sklep wyśle ci bon rabatowy po 1 grudnia 2019 roku.
  3. Przy kolejnym zamówieniu wystarczy wpisać ten kod, upewniając się, że wartość produktów w koszyku nie jest mniejsza od wartości vouchera. Warto pamiętać o tym, że jest ważny tylko przez 60 dni.

Zobacz relację video z premiery pralek LG Vivace w Polsce

blog comments powered by Disqus
Pralki LG Vivace - Do kupienia z bonem rabatowym