PODPOWIEDZI:

Mini ładowarki Hama o mocy 20 W i 25 W już w ofercie!

Mini ładowarki Hama o mocy 20 W i 25 W już w ofercie!

Do oferty firmy Hama dołączyły kompaktowe ładowarki 20 W i 25 W, które zapewnią szybkie uderzenie energii. Więcej informacji w poniższym newsie.

Uniwersalne ładowarki mini od marki Hama dołączyły do portfolio firmy. Premiera dotyczy dwóch kompaktowych ładowarek sieciowych, które powstały z myślą o współczesnych potrzebach użytkowników.

Wersja o mocy 20 W posiada złącze USB-C i Lightning, natomiast produkt o mocy 25 W oferuje obustronne gniazdo USB typu C. Potrafią w 30 minut zasilić energią do stanu 60% nowsze smartfony, między innymi model iPhone 11. Przyspieszony proces ładowania to zasługa technologii Qualcomm i Power Delivery.

Mini ładowarka 20 W

Biała mini ładowarka o mocy 20 W ma wyjątkowo małe gabaryty, dzięki czemu zmieścisz ją w kieszeni czy plecaku. Gniazda USB typu C, a także Lightning pozwolą naładować telefon, tablet, słuchawki, urządzenia z serii MagSafe, Hama MagLine oraz iPhone’y. Współpraca z telefonami od firmy Apple ucieszy użytkowników, bowiem to prawdziwa oszczędność czasu. Współdziała na przykład z modelem iPhone 11 i iPhone 8.

Najnowsze technologie szybkiego ładowania, a dokładniej mówiąc Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery (PD) 3.0, znacznie przyspieszą ten proces, co w natłoku codziennych zajęć ma duże znaczenie. Zestaw chipów Power Delivery rozpozna ładowane urządzenie i błyskawicznie zasili energią  (Turbo Fast Charge). Takie rozwiązanie wpływa również na lepszą żywotność baterii. Nie dojdzie do uszkodzenia, ryzyko nadmiernego naładowaniu, przepięcia i zwarcia zostało zminimalizowane. Dioda LED powiadomi, czy podłączona ładowarka rozpoczęła pracę.

Cena mini ładowarki Hama o mocy 20 W wynosi 74,90 złotych.

mini ładowarka Hama 20 W

Mini ładowarka 25 W

Czarna mini ładowarka Hama o mocy 25 W cechuje się tymi samymi wymiarami, co poprzedniczka, czyli szerokość 3,4 cm, wysokość 2,9 cm, głębokość 3,1 cm. Różnicę widać w liczbie wejść. Ten model dysponuje gniazdem USB-C. Pozostała funkcjonalność, jak przykład technologia Power Delivery i Qualcomm pozostaje ta sama.

Sugerowana cena kształtuje się na poziomie 84,90 złotych.

mini ładowarka Hama 25 W

Warto wspomnieć, że produkty GSM od marki Hama są zamykane w papierowych opakowaniach (bez śladu magnesów czy celofanu).

Mogą się pochwalić certyfikatem międzynarodowej organizacji non-profit Forest Stewardship Council (FSC), która promuje odpowiedzialne zarządzanie lasami na całym świecie.

blog comments powered by Disqus
Mini ładowarki Hama o mocy 20 W i 25 W już w ofercie!