PODPOWIEDZI:
Philips PerfectCare PSG9050/20 - Generator pary z kamerą

De'Longhi ESAM 5600 - wyśmienita kawa za każdym razem

De'Longhi ESAM 5600 - wyśmienita kawa za każdym razem

Firma De'Longhi będąca liderem wśród producentów ekspresów do kawy, przedstawiła swój najnowszy produkt. ESAM 5600 Perfecta to ekspres do kawy, w którym zastosowano dużo nowych rozwiązań technicznych. Dzięki czemu kawę przygotowuje się jeszcze łatwiej i jest ona jeszcze smaczniejsza.

ESAM 5600 to najbardziej samodzielny automat kawowy, raz zaprogramowany pamięta ustawienia proporcji kawy, wody i mleka by przygotowywać zawsze taką samą kawę, zgodnie z osobistym życzeniem. Ponadto, opatentowany przez De’Longhi automatyczny system spieniania mleka IFD pozwala na przygotowanie każdej mlecznej kawy po dotknięciu zaledwie jednego przycisku. Elektroniczna kontrola temperatury parzenia, czujnik poziomu wody w zbiorniku czy samodzielny tryb wyłączenia urządzenia potwierdzają tezę, że elektronika i kawa mają ze sobą dużo wspólnego.

De'Longhi ESAM 5600

ESAM 5600 to najbardziej intuicyjny w obsłudze ekspres do kawy. Duży, czytelny wyświetlacz komunikuje się z użytkownikiem za pomocą uniwersalnych piktogramów. Nie sposób się więc pomylić – zawsze otrzymujemy taką kawę, na jaką akurat mieliśmy ochotę. Osobne przyciski wyboru każdego typu kawy espresso oraz kaw mlecznych: Cappuccino, Latte Macchiato, CaffeLatte czy samego, spienionego mleka dopełniają komfortu obsługi.

ESAM 5600 nie tylko automatycznie parzy i przygotowuje kawę, ale także czyści się i odkamienia, gdy jest taka potrzeba. System samo-oczyszczania karafki na mleko, jest niezwykle ważną funkcją, gwarantującą użytkownikowi, że jego kawa jest serwowana z dodatkiem wyłącznie świeżego i smacznego mleka. Elegancka obudowa ma neutralną stylistykę i doskonale pasuje do każdego kuchennego wnętrza. Styliści De’Longhi po raz kolejny zaprojektowali wszechstronnie funkcjonalny ekspres do kawy, uniwersalny w wymiarze użytecznym i estetycznym.

blog comments powered by Disqus
De'Longhi ESAM 5600 - wyśmienita kawa za każdym razem