PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Nowe smartfony Sony Ericsson z rodziny XperiaT oraz inteligentne akcesoria - Smart ExtrasT

Szybki spis treści
Nowe smartfony Sony Ericsson z rodziny XperiaT oraz inteligentne akcesoria - Smart ExtrasT

Przy okazji targów CommunicAsia 2011 zorganizowanych w Singapurze, Sony Ericsson poszerzył swoją ofertę wprowadzając dwa nowe smartfony z rodziny Xperia. Są nimi telefony Xperia ray oraz Xperia active.

Xperia ray

łączy smukłą formę (9,4 mm w przekroju) z wysokiej jakości aluminiową ramą i wyświetlaczem o przekątnej 3,3". · ma oszałamiającą jasność wyświetlacza i przejrzystość

· posiada mocny procesor 1 Ghz i posługuje się technologią Sony, taką jak Reality Display z Mobile BRAVIA® Engine. Ma aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapiksela z przetwornikiem Exmor R™ dla urządzeń mobilnych.

Xperia ray

Xperia active

· adresowany jest do odbiorców lubiących aktywny styl życia. Ma kompaktowe wzornictwo, a przy tym wiele innowacyjnych cech sprzętowych, m.in. wyświetlacz o przekątnej 3 cale, mocny procesor 1 Ghz i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix. Jest on także odporny na kurz i wodę. Jako jedyny posiada funkcję “wet finger tracking”, która sprawia, że telefon pracuje doskonale nawet wtedy, gdy jego wyświetlacz lub dotykające go palce są mokre.

Xperia active

Sony Ericsson ogłosił także większą dostępność modelu Xperia PLAY, pierwszego na świecie smartfona posiadającego certyfikat PlayStation®, na trzech dodatkowych rynkach w regionie Azji i Pacyfiku w trzecim kwartale – w Indonezji, Malezji i Tajlandii. Australia, Indie i Singapur już wprowadziły ten model na rynek.

Xperia PLAY

Sony Ericsson przedstawił także dwa nowe akcesoria Smart Extras™ - stację multimedialną LiveDock™ oraz zestaw słuchawkowy Hi-Fi o nazwie LiveSound™.

Również dzisiaj Sony Ericsson przedstawił wyspecjalizowany telefon Sony Ericsson txt, którego zamysłem jest dostarczenie odbiorcom konkretnych funkcji inspirowanych linią Xperia™ w przystępnej cenie.

blog comments powered by Disqus
Nowe smartfony Sony Ericsson z rodziny XperiaT oraz inteligentne akcesoria - Smart ExtrasT