PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Kiano - nowe tablety na polskim rynku

Kiano - nowe tablety na polskim rynku

Kiano to dowód na to, że tablety nie są ekskluzywnymi gadżetami przeznaczonymi tylko dla najbogatszych użytkowników. Marka dostosowała swoje produkty do charakteru polskiego rynku łącząc technologię i design z osiągalnym dla każdego użytkownika przedziałem cenowym.

Pod polską marką Kiano kryją się cztery nowe modele tabletów. Ze względu na zastosowaną technologię, a także możliwości techniczne tablety zostały podzielone na dwie grupy produktowe: Blade oraz Zip. Przy projektowaniu każdego z modeli producent wyszedł z założenia, że użytkownicy tabletów chcą w komforcie przeglądać sieć, odbierać pocztę, czytać e-booki czy oglądać filmy. Marka Kiano oferuje te wszystkie funkcjonalności w bardzo konkurencyjnej cenie. Splendor z linią ZIP Tablety ZIP Young i ZIP City to opcja dla tych, którzy stawiają na wzornictwo i rozrywkę oraz dostęp do niej w każdej sytuacji. Model City kusi białą obudową i ekstrawaganckim designem. Technologia G-Sensor sprawia, że możemy korzystać z tabletu w dowolnym położeniu – jeśli go przekręcimy, obróci się także wyświetlany aktualnie obraz.

ZIP City

ZIP City dobrze sprawdza się w mieście, na uczelni, a także w podróży, gdzie możemy liczyć na jego pełną funkcjonalność przez kilka godzin. Kompaktowe rozmiary tabletu ZIP Young sprawiają, że tablet można bez problemu wsunąć do tylnej kieszeni spodni. Do komunikacji z siecią Internet służy wbudowana karta Wi-Fi. W razie do urządzenia można również podpiąć modem 3G. Wszystkie tablety marki Kiano obsługują zewnętrzne adaptery.

 ZIP Young

Linia Blade – dla techno wojowników.

Tablety Blade Pro i Blade Core to linia o profesjonalnych osiągach. Od ZIP odróżnia ją wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480, który jest wyjątkowo przyjemny w obsłudze. Delikatny dotyk sprawia, że między palcem a wyświetlaczem pojawia się ładunek elektryczny, co znacznie ułatwia nawigację. Matryca multitouch umożliwia intuicyjne przybliżanie i oddalanie wyświetlanego obrazu przy pomocy dwóch palców.

Blade Core

Perłą w koronie marki Kiano jest model Blade Core. Wyposażony w najnowszy system Android 2.3, z 512 MB pamięci RAM DDR2 oraz procesorem 1,2 Ghz gwarantuje bardzo dużą wydajność w każdej sytuacji. Tablety z linii Blade są oferowane w stylowej, metalowej obudowie, odpornej na upadki i wstrząsy. Urządzenia obsługują wejścia HDMI i karty micro SD o pojemności do 32 GB. Tablety marki Kiano to kreatywny miks. Łączy w sobie prostotę użytkowania, pomysłowe wzornictwo, duże możliwości techniczne, a także przystępna cena. Tablety można kupić w sieciach Media Markt, Saturn i RTV EURO AGD. Wszystkie urządzenia posiadają 24 miesięczną gwarancję w systemie door to door.

blog comments powered by Disqus
Kiano - nowe tablety na polskim rynku