PODPOWIEDZI:

Taniej do 24 października - Telewizor, AGD, smartfon!

Taniej do 24 października - Telewizor, AGD, smartfon!

W RTV Euro AGD trwa właśnie akcja 96 godzin limitowanych okazji. Przyjrzałem się ich ofercie i znalazłem telewizor, AGD i smartfon w naprawdę niezłej cenie. Faktycznie taniej. Jedyny haczyk? Musisz się pospieszyć. Będzie taniej tylko do 24 października, a poza tym wszystkie sprzęty są limitowane sztukami.

Akcja 96 godzin limitowanych okazji potrwa tylko do poniedziałku. Da się w niej faktycznie znaleźć niezłe ceny, głównie dlatego, że sklep bardzo ograniczył przecenione produkty. Jeżeli nie znajdziesz mimo tego czegokolwiek dla siebie, zobacz też tydzień obniżek cenowych. W tej akcji promocyjnej niektóre rzeczy są taniej nawet do 26 października!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Piekarnik

Bosch HBA534BB0

1599 zł / 1299 zł

Bosch HBA534BB0 oferta w RTV euro AGD

Piekarnik

Samsung NV7B4245VAK

2799 zł / 1999 zł

Samsung NV7B4245VAK oferta w RTV euro AGD

Smartfon

Motorola moto G50 5G 4/64GB

999 zł / 699 zł

Motorola moto G50 5G 4/64GB oferta w RTV euro AGD

Pralka

Bosch WAN282EEPL

2199 zł / 1599 zł

Bosch WAN282EEPL oferta w RTV euro AGD

Telewizor

Samsung Neo QLED QE55QN91BAT

7199 zł / 5999 zł

Samsung Neo QLED QE55QN91BAT oferta w RTV euro AGD

Sprzęty taniej do 24 października!

  • Bosch HBA534BB0 - elegancki model w dość niskiej cenie. Jest samoczyszczący, dzięki specjalnej powłoce wchłaniającej zabrudzenia. To pewnie zwykły panel katalityczny, który podczas pracy piekarnika spopiela brudy, osiadające na ścianach komory. Jest tu też funkcja czyszczenia parowego. Niezły jest zakres temperatury - sięga aż 275 stopni Celsjusza. W sam raz dla miłosników neapolitańskiej pizzy.

Samsung NV7B4245VAK piekarnik w niebieskiej kuchni

  • Samsung NV7B4245VAK - to minimalistyczny piekarnik, pozbawiony gałek sterowania. Zamiast tego jest panel dotykowy z wyświetlaczem. Model umożliwi ci pieczenie na parze, z dodatkowym naczyniem Natural Steam, a także wykorzystuje technologię Dual Cook do przygotowywania dwóch różnych potraw jednocześnie. Dzięki separatorowi na górze możesz piec kurczaka, a na dole ciastka - w innej temperaturze i bez mieszania się zapachów! Jest tu też Air Sous Vide, prowadnice teleskopowe i czyszczenie katalityczne.
  • Motorola moto G50 5G 4/64GB - niedrogi telefon, w sam raz dla osób, które szukają czegoś do codziennego korzystania. W tej kwocie nie będzie fajerwerków, ale i tak się sprawdzi, zarówno do przeglądania Internetu, jak i grania w (mniej wymagające) gry. Jest tu Snapdragon 480 i wyświetlacz o wyższej płynności, a także niższej rozdzielczości 1600 na 720 pikseli. Za to, dzięki temu oraz pojemnej baterii 5000 mAh, sprzęt popracuje bardzo długo na jednym naładowaniu. Jest tu też wsparcie 5G, a także ochrona przed wilgocią, zachlapaniem i rozpryskami. Super budżetowiec!
  • Bosch WAN282EEPL - jeżeli szukasz pojemnej i niezawodnej pralki, to modele tego producenta mogą cię zadowolić. Zwłaszcza ten. Mieści do 8 kilogramów wsadu, w sam raz na większa ilość ciuchów lub kołdrę. Ma też wiele przydatnych programów, w tym taki do ciemnych materiałów oraz 15-minutowy. Dzięki funkcji SpeedPerfect zmniejszysz czas wielu z nich, na przykład wypierzesz 3,5 kilograma ubrań w pół godziny z programem Mix. To wszystko faktycznie taniej.

Grafika promocyjna na Samsung Neo QLED QE55QN91BAT

  • Samsung Neo QLED QE55QN91BAT - ten zeszłoroczny telewizor jest po raz pierwszy od kwietnia w naprawdę niezłej cenie. Co prawda do kwot z początku roku jeszcze się nie zbliżamy, ale jest wyprzedaż i cena spadła o ponad tysiąc złotych. Wśród najważniejszych zalet wykorzystanie mini LED-ów. To przekłada się na więcej pól podświetlenia i lepsze kontrasty. Jest tu też wsparcie dla Dolby Atmos, niezłe upłynniacze do gier (obfitują małym input lagiem) oraz płynna matryca 120 herców. Warto się zainteresować.

Materiał sponsorowany

blog comments powered by Disqus
Taniej do 24 października - Telewizor, AGD, smartfon!