PODPOWIEDZI:

Telewizory Sony na Promocji w MediaMarkt

Telewizory Sony na Promocji w MediaMarkt

Sony to jeden z najpopularniejszych producentów telewizorów na świecie. Doceniamy go zwłaszcza my, Polacy, co roku nabywając sporo modeli tej firmy. Nie ma się co dziwić, to sprzęt ze świetną jakością ekranu, otwartym systemem Smart TV i całą gamą przydatnych funkcji. Tym lepiej, że aktualnie w MediaMarkt pojawiły się interesujące promocje na telewizory Sony. Znajdziesz je poniżej.

Promocje telewizorów Sony w MediaMarkt

Model

Cena

Link do zakupu

Sony XR-55A90J

8999/7499 zł

Sony XR-55A90J oferta w mediamarkt

Sony XR-55X90J

4499/4199 zł

Sony XR-55X90J oferta w mediamarkt

Sony XR-65A95K

15499 zł

Sony XR-65A95K oferta w mediamarkt

Sony KD-43X85K

4299/4199 zł

Sony KD-43X85K oferta w mediamarkt

Sony KD-50X85J

3999/3699 zł

Sony KD-50X85J oferta w mediamarkt

Sony KD-55X85J

4499/3699 zł

Sony KD-55X85J oferta w mediamarkt

Sony XR-55A80J

6799/5999 zł

Sony XR-55A80J oferta w mediamarkt

  • Sony XR-55A90J - bardzo dobrze oceniany OLED. Należy w zasadzie do klasy Premium. Wiernie odwzorowuje kolory, gwarantując rzecz jasna smolistą czerń. Na bieżąco analizuje wyświetlany obraz, aby go pogłębić, zapewniając jeszcze lepsze kinowe wrażenia. Ma bardzo szeroką paletę barw, które wiernie reprodukuje. Jeden z najbardziej bezkompromisowych wyborów z oferty Sony. Kosztuje swoje, ale jak najbardziej warto
  • Sony XR-55X90J - znakomity, szalenie popularny telewizor LCD LED z głęboką czernią oraz odpowiednio żywymi kolorami. Interpoluje obraz do 4K, gdy źródło nadaje w niższej jakości. Gwarantuje wysoką płynność animacji na poziomie 120 Hz (wraz z dobrym upłynniaczem ruchu). Bardzo trudno w tej cenie znaleźć opłacalniejszy odbiornik.
  • Sony XR-65A95K - jeden z najnowocześniejszych OLED-ów 65 cali, jakie widział nasz świat. Reprodukuje realistyczny dźwięk, ale i obraz. Działa na fenomenalnym procesorze, który wyciąga z jakości obrazu wszystko, co tylko można. Co ciekawe, cały ekran jest jednocześnie... głośnikiem! Wszystko za sprawą siłowników. Sprzęt uraczy Cię naturalnym brzmieniem. Kolejną ciekawostkę stanowi Bravia Cam. Telewizor po prostu wie, w którym miejscu siedzisz, i w stosunku do tego jeszcze lepiej poprawia obraz. Bezkompromisowy, choć kosztowny wybór.
  • Sony KD-43X85K - niby mniejszy sprzęt, a również wysokiej klasy. Głęboka czerń, równomiernie podświetlona matryca, funkcje gamingowe, otwarty system Google TV (dawny Android TV) - to główne zalety tego modelu. Bije konkurentów, jeżeli chodzi o 43-calowe telewizory.
  • Sony KD-50X85J i KD-55X85J - dwa klasyki z rozchwytywanej serii telewizorów LCD LED. Przejawiają główne atuty odbiorników Sony, czyli dobre kolory, niezłe kąty widzenia i przede wszystkim głęboką czerń. W ich cenach trudno im cokolwiek zarzucić. Również pracują na Google TV.
  • Sony XR-55A80J - OLED, który nadaje się do filmów oraz gier, a nie kosztuje wcale fortuny jak na swoje możliwości. Podczas testu Sony XR-55A80J zachwyciła mnie jego smolista czerń, wysoka płynność ruchu (to dobry TV do oglądania sportu) i bogactwo systemu Smart TV. Brać i się nie zastanawiać!

Dlaczego telewizory Sony są tak popularne w Polsce?

I nie tylko w Polsce, bo w zasadzie na całym świecie. Otóż Sony nie odpuszcza żadnego segmentu telewizorów. Wiedzie prym wśród modeli LCD LED, najczęściej stosując świetne matryce VA. Idą one w stronę realistycznego obrazu z dobrą czernią. Nawet wśród 43-calowych urządzeń znajdziesz bardzo dobrą propozycję właśnie od Sony.

Jednocześnie ten producent słynie z wysokiej klasy OLED-ów. To znakomite modele do seansów filmowych, ale również widowisk sportowych czy grania na konsoli.

Oprócz samej jakości obrazu wiele osób przekonuje Google TV, czyli dawny Android TV. To otwarty system z masą aplikacji oraz intuicyjnym sterowaniem. A że podzespoły telewizorów Sony dają radę, taki system działa na nich płynnie.

Ogólnie biorąc, wszystko się tu zgadza. Telewizory Sony są po prostu dobre i opłacalne. Oferta cały czas rozrasta się o kolejne godne uwagi propozycje. Aktualne promocje w MediaMarkt jeszcze bardziej przekonują do zakupu.

Materiał reklamowy dla MediaMarkt

blog comments powered by Disqus
Telewizory Sony na Promocji w MediaMarkt