PODPOWIEDZI:

Trzy pralki taniej! Tylko do 24.10

Szybki spis treści:
Trzy pralki taniej! Tylko do 24.10

Szukasz pralki taniej? Sprawdziłem ofertę RTV Euro AGD pod kątem promocji i znalazłem trzy nieźle przecenione modele. Przez to rozumiem takie sprzęty, które zwyczajnie są faktycznie taniej. Porównałem ich ceny z historycznymi kwotami. W końcu wiadomo, że sklepy nie zawsze są uczciwe w sprawie promocji. U nas nie ma ściemy.

Pralki, które udało mi się znaleźć taniej, są przecenione w ramach akcji Tydzień Obniżek Cenowych. Jak sama nazwa wskazuje, trwa 7 dni, a konkretnie do 26 października. Warto więc się pospieszyć. Szczególnbie wartą uwagi akcją są też Hity Dnia. W nich codziennie znajdziesz kilka przecenionych sprzętów, z różnych kategorii. Wszystkie mocno limitowane, łatwiej więc znaleźć coś naprawdę tańszego.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Pralka

Electrolux EW6SN326CPX

2349 zł / 1799 zł

Electrolux EW6SN326CPX oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Bosch Serie 4 WAN242E9PL

1999 zł / 1599 zł

Bosch Serie 4 WAN242E9PL oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Bosch Serie 2 WAJ2006EPL

1799 zł / 1399 zł

Bosch Serie 2 WAJ2006EPL oferta w RTV Euro AGD

Trzy pralki taniej

  • Electrolux EW6SN326CPX - malutka pralka o pojemności 6 kilogramów i głębokości prawie 38 centymetrów. Ma przy tym wiele przydatnych technologii, w tym SensiCare, która dba o czas prania dla lepszego dbania o twoje ciuchy oraz funkcję SoftPlus, gwarantującą miększe tkaniny. Do tego najważniejsze programy oraz mniej ważne, ale przydatne. W tej pralce znajdziesz funkcje parowe, program outdoor (utrzymujący nieprzemakalność odzieży) oraz cykl 14-minutowy.

Otwarta pralka Bosch Serie 4 WAN242E9PL

  • Bosch Serie 4 WAN242E9PL - jeżeli szukasz czegoś większego, to może być świetna opcja. No i nieco tańsza. Ta pralka mieści do 9 kilogramów wsadu. Sprawdzi się więc też przy praniu na przykład kołdry lub koców. Jest za to grubsza (59 centymetrów głębokości). Za to wyposażono ją na przykład w technologię SpeedPerfect, skracającą cykle prania nawet do 65%, a także ActiveWater Plus, czyli automatykę wagową, która zawocouje mniejszym zużyciem wody. Jest tu też program cichy, redukujący obroty podczas wirowania. W sam raz na nocne pranie.
  • Bosch Serie 2 WAJ2006EPL - jeszcze taniej kupisz model Boscha z serii 2. Mieści 7 kilogramów wsadu i ma nieco mniejszą prędkość wirowania (1000 obrotów na minutę) oraz wyższe zużycie prądu. Poza tym w sumie nic tej pralce nie brakuje. Ma funkcję SpeedPerfect, pauzę umożliwiającą dorzucenie ubrań, oraz wiele przydatnych programów, na przykład szybki 15- lub 30-minutowy.

Materiał sponsorowany przez RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Trzy pralki taniej! Tylko do 24.10