PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Wiemy, które telewizory Samsung MICRO LED trafią do Polski!

Wiemy, które telewizory Samsung MICRO LED trafią do Polski!

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas miała miejsce prezentacja telewizorów Samsung MICRO LED, co było dużą niespodzianką. W tym roku w Polsce będzie można zamówić luksusowe modele. W poniższym newsie dowiesz się, które telewizory MICRO LED pojawią się na polskim rynku.

Nadszedł moment, w którym firma Samsung zapowiedziała, które telewizory MICRO LED trafią do Polski. Tak jak obiecywano, można liczyć na dalszy rozwój luksusowych telewizorów w wydaniu konsumenckim.

Te telewizory MICRO LED trafią do Polski

Przypomnę, że na rynku jest już dostępny telewizor MICRO LED o przekątnej 110 cali, natomiast na specjalne zamówienie otrzymasz najnowsze telewizory w czterech rozmiarach: 76, 89, 101 i 114 cali.

Samsung MNA76MS1 to najmniejszy z nich, został wyceniony na 430 tysięcy złotych, z kolei największy telewizor Samsung MNA114MS1B na około 700 tysięcy złotych.

Od kwietnia 2023 roku telewizory będą dostępne w ofercie firmy Audio Color. Warto zaznaczyć, że jest to wyłączny dystrybutor tych ekranów na polskim rynku.

telewizor Samsung MICRO LEDWysokiej klasy telewizory MICRO LED stanowią olbrzymi krok naprzód. Są uznawane przez ekspertów w branży za technologię przyszłości. Owa technologia z pewnością zrewolucjonizuje domową rozrywkę i zdobędzie coraz szerszą grupę fanów. Wrażenia, jakie mogą dać te modele i ich jakość to coś niebywałego.

W 2022 roku sprzedano w Polsce pierwszy telewizor Samsung MICRO LED. Są to modele, które powinny się znaleźć w rankingu telewizorów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wyróżnikiem telewizorów Samsung MICRO LED są przede wszystkim niesamowite kolory (realistyczne barwy), niewiarygodna szczegółowość obrazu, doskonała jasność. Mikrometrowe diody umożliwiły rezygnację z modułu podświetlenia i filtrów kolorów. Dodatkowo Design Monolitu potęguje wrażenia, bowiem ekran zajmuje ponad 99% powierzchni.

Równie wciągający jest dźwięk. Zastosowanymi rozwiązaniami są między innymi Dźwięk Podążający za Obiektem Pro czy Q-Symphony. Dla prawdziwych pasjonatów technologii jest to prawdziwa gratka.

blog comments powered by Disqus
Wiemy, które telewizory Samsung MICRO LED trafią do Polski!