PODPOWIEDZI:

D-Link Wi-Fi 6/6E serii AQUILA PRO AI - Nowe routery i wzmacniacze trafią na rynek!

D-Link Wi-Fi 6/6E serii AQUILA PRO AI - Nowe routery i wzmacniacze trafią na rynek!

W celu zwiększenia jakości połączeń i jak najlepszej pracy inteligentnych sieci w domu, firma D-Link wprowadza na rynek nowe rozwiązania Wi-Fi 6/6E z serii D-Link AQUILA PRO AI MESH 6/6E z integracją Matter. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

D-Link to firma znana z dbania o coraz to nowsze rozwiązania i technologie sieciowe, aby sprostać zmieniającym się potrzebom. Tym razem wprowadza na rynek nowe routery i wzmacniacze Wi-Fi 6/6E z serii D-Link AQUILA PRO AI MESH 6/6E z integracją Matter. Stanowią one połączenie funkcjonalności i stylowego wykonania. Nowoczesne routery Wi-Fi serii AQUILA PRO AI doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, inteligentnych domach.

AQUILA PRO AI to najnowocześniejszy system Wi-Fi typu mesh, który wykazuje zgodność z najnowszym standardem Matter. Za sprawą wbudowanego algorytmu sztucznej inteligencji, gwarantuje znakomitą jakość działania sieci Wi-Fi.

Jaka jest nowa seria routerów od D-Link?

Najnowszy router Wi-Fi 6/6E mesh zachwyci estetycznym wzornictwem i zaawansowanymi możliwościami, które przełożą się na płynne i szybkie działanie inteligentnych systemów domu.  Seria Wi-Fi AQUILA PRO AI mesh zapewnia jeszcze bardziej zwiększony zasięg Wi-Fi, nieprzerwane strumieniowanie w wysokiej jakości, połączenia z urządzeniami sieciowymi (konsolami, komputerami). Cała seria dysponuje 2,5-gigabitowym portem WAN i 4 gigabitowymi portami LAN. Dostępna w domu sieć bezprzewodowa pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 7800 Mb/s w trzech pasmach.

Na serię AQUILA PRO AI składa się 6 modeli. Wymienia się trójzakresowy router Wi-Fi 6E MS78 AX7800, dwupasmowy router Wi-Fi 6 MS60 AX6000 oraz dwupasmowy router MS30 AX3000 Wi-Fi 6, które umożliwiają łączenie się z siecią przez dowolne urządzenie zgodne z Matter.

W serii znalazł się również dwuzakresowy router Wi-Fi 6 M60 AX6000, dwupasmowy router Wi-Fi 6 M30 AX3000 oraz dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 E30 AX3000. Z ich pomocą możesz nieprzerwanie przesyłać strumieniowo i grać online w całym domu.

Seria AQUILA PRO AI będzie dostępna w drugim kwartale 2023 roku.

Zarządzanie ułatwi fakt, że wszystkie produkty obsługują sterowanie głosem z użyciem Amazon Alexa i Asystentem Google.

AQUILA PRO AI Series od D-Link

Algorytm D-Link AI powstał z myślą o poprawie wydajności sieci bezprzewodowej. Efektem jest dostępność optymalnych połączeń w całym domu. AI Wi-Fi Optimiser dba o automatyczne nawiązywanie połączenia z najlepszym kanałem (zminimalizowane zakłócenia), AI Mesh Optimiser oferuje funkcję automatycznej samonaprawy oraz optymalizacji, aby pokrycie sygnałem było szybkie i niezawodne, z kolei AI Traffic Optimiser to nieprzerwane strumieniowe przesyłanie wideo 4K/8K oraz połączenia wideo bez zakłóceń (technologia QoS z algorytmem sztucznej inteligencji).

Na koniec zaznaczę, że Matter to nowy standard inteligentnych urządzeń domowych, którego celem jest bezproblemowa komunikacja i integracja urządzeń różnych producentów. Dzięki takiej zgodności, produkty w harmonijny sposób współpracują ze sobą. Nie ma potrzeby korzystania z wielu aplikacji, co zwiększa również bezpieczeństwo.

Konfiguracji dokonasz za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji D-Link AQUILA PRO AI, która ma wbudowaną obsługę Matter. Nie będzie w tym nic skomplikowanego, gdyż otrzymujesz wskazówki krok po kroku. W prosty sposób będziesz mógł zarządzać inteligentną siecią domową.

blog comments powered by Disqus
D-Link Wi-Fi 6/6E serii AQUILA PRO AI - Nowe routery i wzmacniacze trafią na rynek!