PODPOWIEDZI:

Premiera Huawei FreeBuds 5 - Futurystyczne słuchawki już w Polsce!

Premiera Huawei FreeBuds 5 - Futurystyczne słuchawki już w Polsce!

Do Polski trafiły najnowsze słuchawki douszne Huawei FreeBuds 5, które urzekają futurystycznym designem i swoimi możliwościami. Więcej informacji na ich temat wraz z ceną i dostępnością znajdziesz w poniższym newsie.

Jeden z czołowych producentów elektroniki użytkowej wypuszcza na rynek słuchawki douszne Huawei FreeBuds 5, które gwarantują wysokiej jakości dźwięk i są następcą popularnych słuchawek Huawei FreeBuds 4.

Nowy model został jeszcze bardziej udoskonalony, a dodatkowo oferuje certyfikat jakości dźwięku Hi-Res i wyjątkowy design. Wielofunkcyjny produkt został przeznaczony dla wymagających użytkowników, zachwyca doskonałym dopasowaniem, żywotnością baterii do 30 h, a także opcją połączenia z dwoma dowolnymi urządzeniami.

Kilka słów o Huawei FreeBuds 5

Najnowsze słuchawki douszneHuawei FreeBuds 5 mogą się pochwalić niezwykłym stylem i komfortem podczas noszenia. Mają opływowy kształt inspirowany krzywiznami kropli księcia Ruperta. Konstrukcja jest na tyle precyzyjna, aby dostosować się do każdego ucha. Cechują się optymalnym umiejscowieniem elementów (przetwornik, bateria, obwód sterujący), aby dostarczany dźwięk był najlepszej jakości. Producent pomyślał o lekkim i komfortowym etui o zaokrąglonym kształcie. Jest na tyle kompaktowe, aby zmieściło się w każdej torebce czy kieszeni. Warto dodać, że do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych: biała, srebrna i koralowa.

Słuchawki uzyskały certyfikat Hi-Res Audio Wireless, a to za sprawą technologii kodowania dźwięku LDAC. Można liczyć na czysty i bogaty w szczegóły dźwięk (transmisja danych w wysokiej rozdzielczości do 990 kb/s, częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit). Zoptymalizowana konstrukcja i dynamiczny przetwornik z podwójnym obwodem magnetycznym zapewniają z kolei wyrazisty bas.

Przepływ powietrza jest zwiększony, a opór podczas drgań membrany zminimalizowany. Zwiększono o 30% czułość w niskich częstotliwościach, co przekłada się na ultragłęboki bas w zakresie od 16 Hz. Adaptacyjny korektor EQ potrafi automatycznie dostosować dźwięk w oparciu o szczelność i dopasowanie do kanału słuchowego. Najnowsze słuchawki Huaweiwykazują zdolność płynnej regulacji pasm dźwięku w zakresie od 100 Hz do 2 kHz i to w ciągu zaledwie 2 sekund.

douszne słuchawki srebrne Huawei FreeBuds 5

Kolejną kwestią jest bateria. Postawiono na wydłużony czas użytkowania, a mianowicie do 30 h słuchania muzyki i rozmów głosowych bez ANC albo do 20 h przy włączonej redukcji szumów, z wykorzystaniem etui ładującego. Bateria w słuchawkach umożliwia ciągłe użytkowanie przez 5 h (bez ANC) bądź przez 3,5 h (przy włączonym ANC), na jednym ładowaniu.

Wsparcie dla technologii szybkiego ładowania sprawia, że wystarczy jedynie 5 minut w etui, aby cieszyć się użytkowaniem przez 2 godziny.Pełne ładowanie słuchawek trwa natomiast nieco ponad 20 minut. Dodam, że etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe i zwrotne z telefonu, tabletu.

Inteligentna łączność oznacza jednoczesne działanie słuchawek z laptopem i telefonem, zatem podczas pracy można na nich szybko odebrać połączenie ze smartfonu. Stopień ochrony IPX4 umożliwia  użytkowanie w deszczowe dni lub podczas treningu. Słuchawki są również odporne na pył.

Jeszcze więcej interaktywnych funkcji znajdziesz w aplikacji HUAWEI AI Life dostępnej na systemy Android i iOS. Wśród funkcji wymienia się przykładowo znalezienie słuchawek, wykrywanie ich noszenia, dopasowywanie wkładek dokanałowych, regularną aktualizacja ich oprogramowania.

Dostępność i cena

Cena Huawei FreeBuds 5 w Polsce wynosi 699 zł. Nabędziesz je u operatorów sieci Plus oraz T-Mobile, jak również w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom i Komputronik, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro oraz na platformie Amazon.

Oferta premierowa w okresie od 17 do 30 kwietnia 2023 r. oznacza, że klienci sklepu Huawei.pl  otrzymają etui zabezpieczające w prezencie oraz usługę uprawniającą do zniżki 50% przy zakupie nowej słuchawki w miejsce zagubionej lub zniszczonej. Kupujący mogą liczyć na dodatkowe obniżki o wartości 50 zł za zapisanie się na newsletter oraz zdobycie punktów w programie lojalnościowym.

blog comments powered by Disqus
Premiera Huawei FreeBuds 5 - Futurystyczne słuchawki już w Polsce!