PODPOWIEDZI:

iRobot wprowadza nowe modele serii Roomba Combo i8!

iRobot wprowadza nowe modele serii Roomba Combo i8!

iRobot przedstawia Roomba Combo serii i8, które będą od dzisiaj dostępne w Polsce. W poniższym newsie dowiesz się, czym zachwycą nowe roboty sprzątające i ile przyjdzie za nie zapłacić.

iRobot to wiodący producent, jeżeli chodzi o domową robotykę. Swoje roboty wyposaża w inteligentne technologie i nowoczesne rozwiązania, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom konsumentów. Nie inaczej będzie z nową serią robotów odkurzająco-mopujących.

Modele serii Roomba Combo i8 oferują w komplecie dwa rodzaje pojemników, które robot potrafi rozpoznać w celu dopasowania do trybu pracy (gruntowne odkurzanie bądź odkurzanie z mopowaniem). iRobot Roomba Combo serii i8 cechują się 10 x większą mocą ssącą (w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600), a także niewiarygodnie inteligentnym systemem iRobot OS.

Podwójna moc sprzątania

Roomba Combo serii i8 wyróżnia się pracą jako robot odkurzający (do wszystkich rodzajów podłóg) lub jako robot odkurzająco-mopujący (do podłóg twardych). W zestawie znalazł się konwencjonalny pojemnik na brud i specjalny o nazwie Combo. W momencie zamontowania tego drugiego, urządzenie samodzielnie wykryje, czy ma pracować w trybie mopowania czy odkurzania.

Odpowiednio duży zbiornik na wodę oraz system dozowania wody umożliwiają wyczyszczenie na mokro aż 55m2 powierzchni. Nakładki mopujące są wielokrotnego użytku, co oznacza, że wyczyścisz je w pralce. Wystarczą na co najmniej 30 pełnych cykli mopowania.

iRobot Roomba Combo i8+ wykazuje współpracę ze stacją ładująco-czyszczącą Clean Base. Owa stacja ma za zadanie usuwać z pojemnika zabrudzenia po skończonym cyklu lub w chwili, gdy zapełni się podczas pracy, aby robot mógł dokończyć swoje zadanie. Co ciekawe, brud trafia do worka AllergenLock zrobionego z takich materiałów, aby nie przepuszczał alergenów. Worek ma mechanizm zapadki zamykający jego otwór wlotowy, gdy konieczna jest wymiana.

nowy robot iRobot Roomba Combo serii i8 wygląd

Inteligentny sposób na sprzątanie

iRoboty Roomba Combo serii i8 są wspierane przez iRobot OS. Takie inteligentne rozwiązanie pozwoli przykładowo na poznanie rozkładu mieszkania, tworzenie inteligentnych map Imprint (do 10). Najnowszy robot zasugeruje zmiany harmonogramu prac na podstawie nawyków domowników oraz w okresie linienia zwierząt i pylenia roślin.

Jeżeli chcesz zainicjować pracę robota Roomba Combo serii i8, to możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną iRobot Home lub za pośrednictwem asystentów głosowych (współpraca z urządzeniami obsługującymi Alexa, Siri i Google Assistant).

Odkurzacz uda się najbardziej optymalną ścieżką we wskazane miejsce i z idealną efektywnością wysprząta dane obszary, pomieszczenia. Wszystko w oparciu o preferencje użytkownika (możliwość personalizacji, aby sprzęt sprzątał tam, gdzie chcesz i jak chcesz).

W aplikacji wyznaczysz dodatkowe strefy bez mopowania, co zabezpieczy obszary, aby nie były czyszczone na mokro.

Cena robotów Roomba Combo serii i8

Nowe roboty odkurzająco-mopujące są dostępne w Polsce, a ich cena wynosi odpowiednio:

Model iRobot Roomba Combo i8  - 2899 zł

Model iRobot Roomba Combo i8 + - 3799 zł

Wiele robotów tego producenta znalazło się również w naszym dziale ranking odkurzaczy automatycznych.

blog comments powered by Disqus
iRobot wprowadza nowe modele serii Roomba Combo i8!