PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM5 z najlepszym systemem redukcji hałasu!

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM5 z najlepszym systemem redukcji hałasu!

Sony powiększyło swoją serię słuchawek 1000X o nowy model, a mianowicie WF-1000XM5. To bezprzewodowe słuchawki douszne WF 1000XM5 „For The Music”, które zachwycą najlepszym systemem redukcji hałasu, jakością rozmów i wciągającym dźwiękiem. Więcej informacji w poniższym newsie.

Sony to czołowa marka audio, która ogłasza właśnie premierę bezprzewodowych słuchawek dousznych Sony WF-1000XM5. Potrafią one zablokować dźwięki z zewnątrz, oferują szczegółowy dźwięk i zaawansowane technologicznie mikrofony, aby jakość rozmów stała na najwyższym poziomie.

Firma Sony współpracuje z piosenkarzem Miguelem, który nagrywa dla Sony Music Entertainment, pokazując tym samym, że nowe słuchawki powstały z myślą o muzyce - For The Music. Sam twórca muzyki zachwycał się jakością basu, dynamiką, czystym dźwiękiem, wrażeniami podobnymi do muzyki na żywo, jak również eliminowaniem niepożądanych zakłóceń.

Kilka słów o Sony WF-1000XM5

Słuchawki douszne bezprzewodoweSony WF-1000XM5 wyróżniają się najnowocześniejszą technologią, która przekłada się na odtwarzanie doskonałego dźwięku i gwarantuje najlepszą na rynku redukcję hałasu. Procesory dźwięku i wysokiej jakości mikrofony działają w czasie rzeczywistym i zostały połączone z przetwornikiem akustycznym Dynamic Driver X. W efekcie uzyskano szeroki zakres odtwarzanych częstotliwości, głęboki bas, czystość wokali.

Każda słuchawka cechuje się trzema mikrofonami, przy czym dwa to mikrofony sprzężenia zwrotnego, które skutecznie osłabiają niskie częstotliwości. Te funkcje bez wątpienia wyróżniają słuchawki Sony w rankingu słuchawek bezprzewodowych.

Sony opracowało zintegrowany procesor V2, który w pełni wykorzystuje potencjał procesora redukcji hałasu QN2e HD. To oznacza kontrolę trzech mikrofonów w każdej ze słuchawek WF-1000XM5 i tym samym niewiarygodną jakość redukcji hałasu, jak również możliwość jej dostosowania do konkretnego środowiska. Możliwe precyzyjne, 24-bitowe przetwarzanie sygnału audio. Jakość brzmienia analogowego jest bardzo wysoka.

Sony WF-1000XM5 posiada nowy przetwornik akustyczny Dynamic Driver X, który może się pochwalić jeszcze lepszym odtwarzaniem niskich częstotliwości. Wkładki douszne wykonano z pianki poliuretanowej, która potrafi osłabić hałas w paśmie wysokich częstotliwości.

Sprawdź aktualną cenę słuchawek Sony WF-1000XM5

cena słuchawek Sony WF-1000XM5cena słuchawek Sony WF-1000XM5
 

Brzmienie słuchawek Sony WF-1000XM5 zostało zoptymalizowane do odtwarzania muzyki, począwszy od subtelnych wokali, po głębszy bas. Połączenie różnych materiałów w kopułce i krawędzi membran sprawiło, że tony wysokie są czyste, a głęboki bas ma niski poziom zniekształceń.

Słuchawki obsługują technologię High-Resolution Audio Wireless (kodek LDAC). Przeżycia podczas słuchania muzyki są intensywne. Realistyczne wrażenia to także zasługa technologii śledzenia ruchów głowy. Dochodzi do automatycznych korekt pola akustycznego.

Sony WF-1000XM5 z najlepszą redukcją hałasu

Uzyskano najwyższą jakość rozmów, a to dzięki algorytmowi redukcji hałasu opartego na sztucznej inteligencji, czujnikom przewodnictwa kostnego oraz wykorzystaniu głębokiej sieci neuronowej (DNN). Głos jest wyraźny i brzmi naturalnie nawet w przestrzeni publicznej. Dobra słyszalność mowy to zasługa siatkowych maskownic mikrofonu, które osłabiają odgłosy wiatru.

Jeżeli chodzi stricte o design, to postawiono na połyskująca fakturę i luksus. Słuchawki są mniejsze i lżejsze od poprzednich modeli, zatem ich noszenie jest niezwykle komfortowe nawet przez dłuższy czas. Są dokładnie dopasowane do kształtu ucha, stabilnie się trzymają. Wkładki douszne wykonane ze specjalnego tworzywa dobrze przylegają i nie wywierają dużego ucisku na wnętrze ucha. Dodatkowo, w zestawie otrzymasz wkładki douszne w czterech rozmiarach.

Na uwagę zasługuje funkcja Auto Play, która polega na automatycznym włączania i wyłączania odtwarzania muzyki. Możesz jednak określić, z jakim opóźnieniem ma włączyć się dźwięk po włożeniu słuchawek. Kontrolę nad ważnymi sprawami zapewniają powiadomienia dźwiękowe. Dostęp do ulubionych nagrań gwarantuje połączenie urządzenia z serwisami Spotify, Endel i Apple Music.

Jeżeli szukasz jeszcze nowszych możliwości rozrywki, to bardzo dobrze, bowiem słuchawki Sony WF-1000XM5 wykorzystują technologię czujników i dźwięku przestrzennego. Potrafią odtworzyć wciągający dźwięk do gier z rozszerzoną rzeczywistością, takich jak „Ingress” firmy Niantic. Dźwięk dobiega z różnych stron, więc poczujesz się jakbyś uczestniczył w akcji.

Na użytkownika czekają funkcje Adaptive Sound Control i Speak-to-Chat. Tryb połączenia wielopunktowego pozwala na sparowanie słuchawek z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie. W praktyce oznacza to, że gdy zadzwoni telefon, słuchawki automatycznie przełączają się na odpowiednie urządzenie. Udogodnieniem jest zgodność z technologiami Fast Pair i Swift Pair. Bezprzewodowe słuchawki Sony dają możliwość obsługiwania głosem przy pomocy asystenta głosowego.

Akumulator zapewnia do 8 godzin słuchania muzyki, a 3-minutowe ładowanie wystarczy nawet na 60 minut odtwarzania. Technologia Qi odpowiada za bezprzewodowe ładowanie. Ważną cechą jest stopień ochrony IPX4, więc słuchawkom nie straszny pot, woda czy deszcz.

Model jest przyjazny dla środowiska. Przy produkcji wykorzystano tworzywa sztuczne z recyklingu, opakowanie powstaje z samodzielnie opracowanego przez firmę Sony papieru Original Blended Material.

Dostępność i cena

Sony WF-1000XM5 trafią do sprzedaży już w sierpniu 2023 r. Cenę określa się na około 1400 zł. Tutaj znajdziesz aktualną cenę słuchawek Sony.

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM5 z najlepszym systemem redukcji hałasu!