PODPOWIEDZI:

Nowości Miele na targach IFA 2023!

Nowości Miele na targach IFA 2023!

Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie pojawiło się wiele nowości od firmy Miele. Tegoroczne motto firmy brzmi Miele Open House. W poniższym newsie dowiesz się, jakie spektakularne produkty znalazły się w nowej ofercie Miele.

Firma Miele prezentuje 300 urządzeń, w których znajdują się nowe produkty i cyfrowe rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, z kolei z Miele Eco House możesz liczyć na wskazówki odnośnie oszczędzania wody i energii z pomocą sztucznej inteligencji.

Na targach IFA 2023 pojawiła się nowość, jaką jest Miele Aerium. To sprzęt służący do odświeżania i wygładzania odzieży oraz akcesoriów. Z pomocą urządzenia zrobisz to w szybki i delikatny sposób. Pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i to bez konieczności używania pralki lub suszarki. Sprawdzi się także do takich materiałów, jak jedwab, skóra, wełna.

Na targach w Berlinie zaprezentowano także Miele Duoflex HX1. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Miele zachwyca nie tylko designem, ale też funkcją SpeedLock. Owa opcja gwarantuje elastyczność i niewiarygodną wygodę, bowiem bardzo prosto zmienisz sposób używania sprzętu i efektywnie odkurzysz każdy rodzaj powierzchni.

Miele wciąż skupia się na zmywarkach, dlatego cały czas je udoskonala. W najnowszych zmywarkach Miele znajdziesz dodatkowe programy, które zapewnią precyzyjne, energooszczędne i delikatne zmywanie. Pomocą będą służyć elastyczne kosze, w których bezpiecznie umieścisz na przykład wielorazowe butelki i słomki. Warto zaznaczyć, że w ostatnim roku zmywarki Miele zdobyły prestiżowe nagrody i wygrały w pięciu testach niemieckiego instytutu Stiftung Warentest.

nowości Miele na IFA 2023Zrównoważony rozwój to podstawa strategii marki Miele. Do tworzenia rozwiązań przyjaznych dla środowiska i kontrolowania zużycia energii wykorzystuje sztuczną inteligencję. W aplikacji Miele znajduje się Consumption Dashboard, w którym zawarte są kluczowe dane o zużyciu energii i wskazówki na temat jej oszczędzania. Nowe narzędzie serwisowe AI Diagnostics polega na tym, że na swojego smartfona otrzymujesz przykładowo komunikaty o błędach wraz z instrukcjami samopomocy. Takie rozwiązanie ogranicza wizyty w serwisie.

Sztuczna inteligencja pełni swoją rolę również w Smart Food ID poprzez wykorzystanie kamery w piekarniku do rozpoznawania potraw jako podstawy do wyboru właściwego programu automatycznego. W menu póki co jest 30 przepisów, ale liczba ta ciągle rośnie.

Inteligentnym rozwiązaniem w kuchni jest MealSync. Dzięki niej wszystkie składniki potrawy są gotowe w tym samym czasie, niezależnie od tego, czy przyrządzasz je w piekarniku, na płycie grzewczej, czy w urządzeniu do gotowania na parze.

Podsumowując, Miele Open House na targach IFA to tak zaaranżowane pomieszczenia, aby poczuć się jak w domu. Do ich stworzenia użyto elementów z ubiegłorocznego stoiska targowego. Tworzy to inspirację do zrównoważonego sposobu wyposażenia własnego domu.

blog comments powered by Disqus
Nowości Miele na targach IFA 2023!