PODPOWIEDZI:

Podsumowanie Hisense na IFA 2023

Podsumowanie Hisense na IFA 2023

Na targach IFA 2023 nie zabrakło globalnej firmy technologicznej Hisense, która produkuje urządzenia przeznaczone dla domu. Zostało wygłoszone przemówienie na temat „Przyszłość technologii opartej na wielu zastosowaniach”. W poniższym newsie dowiesz się, co zostało zadeklarowane przez prezesa firmy i w jakim kierunku pójdzie rozwój tej marki.

Jednym z czołowych partnerów targów IFA 2023 była firma Hisense. Na swoim stoisku "Go Tech, and Beyond" zaprezentowała szeroką gamę produktów przeznaczonych dla domu. Fisher Yu, prezes Grupy Hisense, przedstawił ramy techniczne nowego systemu „Ekrany, system operacyjny i platforma”.

Zapowiedział kontynuację podejścia skupionego na innowacjach opartych o wiele zastosowań. Zadeklarował również rozwój rozwiązań przeznaczonych do użytku domowego i pozadomowego. Ogłosił, że Hisense - sponsorując UEFA EURO 2024 - będzie oficjalnym partnerem europejskiego turnieju piłkarskiego już trzeci raz z rzędu (na stoisku można było podziwiać trofeum UEFA EURO 2024).

Hisense odnosi sukcesy w rozwoju swojego biznesu, a ponadto działa w ponad 160 krajach. Stała się drugim co do wielkości producentem telewizorów na świecie w 2022 roku. Firma stworzyła silny system techniczny: „Ekrany, System Operacyjny i Platforma”, a to wszystko dzięki wykorzystaniu ekranów do łączenia zintegrowanych sieci i rozwiązań chmurowych, a także gwarancji spersonalizowanych usług poprzez podejście oparte na wielu zastosowaniach.

Producent ma zamiar rozszerzyć swoją sieć ekranów i stale ulepszać system operacyjny VIDAA oraz platformę ConnectLife. Zostaną rozwinięte spersonalizowane usługi. Hisense będzie podnosić poziom ogólnych wrażeń użytkowników.

Hisense na tegorocznych targach IFA 2023

Ludzie na pierwszym miejscu

Na tegorocznych targach IFA 2023 marka Hisense zademonstrowała swoją podstawową gamę produktów dla domu oraz innowacyjne połączone technologie pod hasłem "Go Tech, and Beyond". Zaprezentowano siłę i interaktywność tkwiące w urządzeniach firmy.

Wystawiono premiery i najnowsze osiągnięcia w portfolio firmy, czyli telewizory Hisense UX, U8, Laser TV (w ofercie znajduje się np. Hisense 120L9G), lodówki z serii PureFlat z inteligentnymi dużymi ekranami, a także urządzenia do gotowania, zmywania naczyń i prania ubrań. Pokazano, w jaki sposób pomogą one konsumentom w codziennym życiu.

Hisense koncentruje się na połączeniu najnowocześniejszych technologii, artystycznego wzornictwa i prezentacji różnorodnych modeli stylu życia. Stworzono specjalną strefę gier, gdzie bohaterem był telewizor Hisense U7, jak również galerię sztuki z Frame TV, która dała inspirację do stworzenia artystycznego domu.

Na prezentacji najnowszych produktów Hisense się nie skończyło. Był też czas na prezentację niektórych z technologii Hisense (tym jakość obrazu, VIDAA i ConnectLife).

Platforma ULED X to podniesienie poziomu w dziedzinie jakości obrazu. Zasługą jest system optyczny Hi-Light, chipset Hi-View Engine X i najnowocześniejsze komponenty ekranów Obsidian. Zawieszono wyższą poprzeczkę w zakresie treści streamingowych, a to za sprawą VIDAA OS, dokładniej mówiąc szerokiej oferty premium i funkcjom najwyżej klasy.

ConnectLife dba o potrzeby użytkowników w obszarach zdrowia, wygody i oszczędzania energii, dlatego gwarantuje szeroki zakres zastosowań oraz usług (inteligentne rozwiązania: kuchnia, energia, usługi, oczyszczanie powietrza i opieka).

Na koniec warto wspomnieć, że firma Hisense opracowała cyfrowy silnik laserowy nowej generacji (LPU), który wykorzystuje zastrzeżoną technologię. Dokładnie kontroluje światło w nanoskali, osiągając szeroką gamę barw i precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Sprawdź nasz dział ranking telewizorów, gdzie znajduje się wiele modeli tego producenta, a także testy telewizorów, gdzie znajduje się na przykład recenzja Laser TV Hisense 120 L9H.

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Hisense na IFA 2023