PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Odkurzacz, ekspres i pralka taniej na Karnawale Rabatów

Odkurzacz, ekspres i pralka taniej na Karnawale Rabatów

Trwa obecnie karnawał rabatów. Kupisz AGD taniej, między innymi odkurzacz lub ekspres, bez kombinowania ze skomplikowanymi progresywnymi rabatami lub zwrotami pieniędzy. Znalazłem w RTV Euro AGD trzy promocje na różne akcesoria gospodarstwa domowego. Na nich jednak akcja się nie kończy.

Karnawał rabatów to setki różnych urządzeń, z wielu kategorii sprzętowych. Do tego materiału znalazłem budżetowy ekspres automatyczny ze spieniaczem mleka LatteGo, odkurzacz mopujący marki Philips i wydajną energetycznie pralkę LG, ale rzuciło mi się też w oczy wiele innych niezłych rabatów. Warto zajrzeć na stronę karnawału promocji w RTV Euro AGD.

LG F4WV508S2E

LG F4WV508S2E oferta w RTV Euro AGD

Philips LatteGo EP2331/10

Philips LatteGo EP2331/10 oferta w RTV Euro AGD

Philips 3000 Aqua XC3131/01

Philips 3000 Aqua XC3131/01 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz Philips z funkcją mopa poniżej 1000 złotych!

Odkurzacze pionowy Philips z serii Aqua już wielokrotnie pojawiały się na łamach naszego serwisu nie bez powodu. To po prostu dobrze wycenione sprzęty, z dodatkową opcją mycia podłóg. Czego w nich nie lubić? Philips 3000 Aqua XC3131/01 jest o tyle dobrą propozycją, że po przecenie kosztuje 999 złotych. To niewiele.

Wyposażono go przede wszystkim w bazową elektroszczotkę z miękkim wałkiem. Za sprawą technologii PowerCyclone 8 ma usunąć aż do 99% drobnego kurzu i brudu na podłogach twardych, w trybie turbo. Miłym dodatkiem jest podświetlenie LED. Pomaga nie tylko w ciemnościach, ale i za dnia. Ułatwi ci dostrzeżenie kurzu na podłodze i wysprzątanie niedoczyszczonych miejsc.

Widok na elektroszczotkę odkurzacza Philips z podświetleniem, pod sofą

Elektroszczotkę możesz w każdej chwili zamontować na module Aqua. Funkcjonuje jak typowy mop, przecierając podłogi ścierką z mikrofibry. Co ważne, ten model może pracować nawet przez 60 minut w trybie normalnym i 15 w trybie turbo. Biorąc pod uwagę możliwość wymiany akumulatora, wysprzątasz tym odkurzaczem każdy dom.

Ekspres automatyczny LatteGo taniej

Pozostając przy marce Philips, zainteresuj się tym ekspresem. Po obniżce, w ramach karnawału rabatów, kosztuje zaledwie 1799 złotych. Philips LatteGo EP2331/10, to model automatyczny. Co ważne, jak sama nazwa wskazuje, ma jeden z wygodniejszych spieniaczy mleka na rynku. Jest bezrurkowy, więc karafkę bardzo łatwo się czyści, a w dodatku tworzy bardzo gęstą piankę. Sprawdzałem to wielokrotnie w praktyce.

Ten model może przygotować trzy różne kawy, espresso, zwykłą i cappuccino. Dodatkowo zagotuje też wodę na herbatę. Wybierzesz i spersonalizujesz napoje za pomocą dotykowego wyświetlacza. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić większe wymiary kawy lub zwiększyć jej moc. Co ważne, ekspres automatycznie zapamiętuje ustawienia, przyspieszając parzenie małej czarnej każdego dnia.

Ekspres LatteGo na blacie kuchennym

Z miłych dodatków, to ekspres automatyczny certyfikowany przez Quiet Mark. Wszystko za sprawą technologii SilentBrew, wyciszającej proces parzenia oraz mielenia. Młynek jest ceramiczny. Zwróć też uwagę na aplikację Coffee+, oferującą wskazówki korzystania z ekspresu, oraz dołączany do zestawu filtr AquaClean. Oddala problem zakamienienia urządzenia.

Energooszczędna pralka LG w promocji

Ostatnia szczególnie opłacalna promocja dotyczy pralki. LG F4WV508S2E to model stworzony dla osób, które chcą trochę przyoszczędzić. Charakteryzuje się klasą energetyczną B, po zmianach. To oznacza, że zużyje przez 100 cykli prąd za około 42 złote. To niewiele.

Z ważnych rzeczy, ten model przyjmie wsad o wadze 8 kilogramów. Jest więc dobrą opcją dla mniejszych rodzin, a i bez problemu wypierze koce lub kołdrę. Producent wyposażył pralkę też w funkcję AI DD. Inteligentnie oceni wielkość i miękkość wsadu, regulując parametry prania oraz ruchy piorące tak, aby było jak najefektywniej i najbezpieczniej. Nie zabrakło funkcji parowej, usuwającej substancje wywołujące uczulenia.

Wrzucanie maskotek do pralki LG

Cykl parowy może też ułatwić ci rozprostowanie ubrań po praniu. Pośród programów znajdziesz dedykowany pościeli, ubraniom sportowym i dziecięcy. Jest też TurboWash 59, idealnie czyszczący ciuchy praktycznie w godzinę, oraz szybki 14-minutowy, dla przeprania mniejszego wsadu. Ciekawostką jest integracja ze smartfonem. Zaowocuje nowymi programami, ułatwi wstępną diagnostykę sprzętu i po prostu da ci zdalny wgląd w jego pracę.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Odkurzacz, ekspres i pralka taniej na Karnawale Rabatów