PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Telewizory taniej! 144 Hz, OLED i QLED - Karnawał rabatów trwa

Telewizory taniej! 144 Hz, OLED i QLED - Karnawał rabatów trwa

W RTV Euro AGD trwa właśnie karnawał rabatów. Wśród wielu przecenionych sprzętów, upolujesz również tańsze telewizory. Do tego materiału wybrałem trzy najciekawsze z nich. Sklep jednak obniżył cenę ponad 70 modeli telewizorów. Jeżeli szukasz czegoś innego, tańszego lub w innym rozmiarze, na pewno znajdziesz w ofercie coś dla siebie. Co ważne, promocja potrwa do 31 stycznia 2024 roku. Warto się spieszyć.

Karnawał rabatów w RTV Euro AGD to standardowa akcja obniżająca ceny wybranych telewizorów i innych produktów. W większości przypadków możesz też skorzystać z opcji spłaty ratalnej, z odroczeniem pierwszej płatności do maja. Jeżeli chcesz też kupić coś innego taniej, na przykład pralkę lub odkurzacz, koniecznie sprawdź nasz artykuł dotyczący AGD na karnawale rabatów.

TCL 55QLED870

TCL 55QLED870 oferta w RTV Euro AGD

LG OLED55C32LA

LG OLED55C32LA oferta w RTV Euro AGD

Samsung QE65Q80CAT

Samsung QE65Q80CAT oferta w RTV Euro AGD

Świetnie wyceniony, 55-calowy QLED dla graczy

Pierwsza propozycja to TCL 55QLED870. W tym momencie kosztuje zaledwie 2979 złotych i, prawdę mówiąc, trudno jest znaleźć lepszy telewizor dla gracza w takiej cenie. Pierwszą i być może najważniejszą kwestią jest fakt, że producent zastosował tu panel z wysoką częstotliwością odświeżania. Przy 144 hercach ten ekran fizycznie wyświetli tyle klatek obrazu na sekundę

Dodatki gamingowe w telewizorze TCL

To super opcja pod nowoczesną konsolę, ale jeśli masz odpowiednio mocny komputer, to możesz myśleć o tym telewizorze jak o gamingowym monitorze. Z wbudowanym upłynniaczem obrazu, obsługą HDMI 2.1, Freesync Premium Pro oraz panelem Game Bar. Przy tym wciąż spełnia podstawowe funkcje telewizora i jest dość duży. Będzie świetnym wyborem do filmów lub seriali.

To 55-calowy panel QLED. Wyświetli bogatą paletę kolorów, a system AIPQ 3.0, czyli sztuczna inteligencja poprawiająca parametry obrazu, zadba o barwy, szczegółowość, płynność ruchu oraz kontrasty oglądanych rzeczy. Co ważne, jest tu 120-strefowy Full Array Local Dimming, poprawiający kontrasty oraz wsparcie dla HDR dostosowującego się do jasności otoczenia, czyli Dolby Vision IQ.

Bardzo jasny 65-calowy telewizor Samsung

Samsung QE65Q80CAT należy do bardzo ciepło przyjętej przez recenzentów serii telewizorów. Również wyposażono go w panel QLED, z dodatkową warstwą filtra poprawiającego barwy wyświetlanych treści. Ten konkretny model jest 65-calowy, stworzony do średniej wielkości salonów. Po przecenie kosztuje 5299 złotych.

Według testów ten telewizor w szczególności wyróżnia jasność przy oglądaniu treści SDR oraz wyjątkowo dobre kąty widzenia. Będzie idealnym wyborem do rozświetlonego salonu, nawet w bardziej słoneczne dni. Obsługa HDR też tu oczywiście jest, rozszerzając zakres tonalny oglądanych treści. Oczywiście nie brakuje tu funkcji inteligentnego poprawiania treści, na przykład skalowania do 4K lub wzmacniania głębi obrazu.

Grafika producenta przedstawiająca kropki kwantowe w telewizorach Samsung

Jeżeli szukasz przecenionego telewizora dla graczy, a nie tylko do filmów lub seriali, Samsung QE65Q80CAT też jest dobrym wyborem. Ma ekran o podwyższonej płynności obrazu, 120 herców, oraz sporo funkcji dla graczy. Wspiera FreeSync Premium Pro, poprawiający synchronizację z komputerem lub konsolą i eliminujący szarpanie obrazu. Do tego jest wyjątkowo dobry upłynniacz ruchu, który tylko nieznacznie zwiększa input lag.

W telewizorach Samsung doceniam też ich system. Tizen OS i jego Smart Hub jest wygodny w personalizacji, a w dodatku świetnie łączy się z innymi urządzeniami wykorzystującymi SmartThings. W ten sposób, z poziomu telewizora możesz kontrolować inteligentne urządzenia w całym domu. Jest też kilka innych przydatnych funkcji związanych z telefonem, na przykład oglądanie treści z TV na smartfonie lub korzystanie z niego jak z pilota.

Nowoczesny OLED z Dolby Vision

Jeżeli masz troche głębsze kieszenie, to LG OLED55C32LA może być dla ciebie. To kolejna popularna wśród recenzentów opcja. Przede wszystkim wyposażono go w matrycę OLED. To oznacza idealną czerń i perfekcyjne kontrasty. Właściwie nie ma takich treści, w których to byłoby bez znaczenia. Dodatkowo ta technologia gwarantuje też niższe opóźnienia w zmianach pikseli.

LG OLED sparowany z soundbarem

Recenzenci doceniają ten model też za świetną jasność, w SDR i HDR. To ma znaczenie, bo do niedawna OLED-y kojarzone były z ciemniejszymi panelami. Ten model bez problemu wyświetli ci piękny obraz nawet w słonecznym salonie. Tym bardziej że nieźle radzi sobie też z odblaskami. Wraz z zaawansowanymi funkcjami inteligentnego poprawiania obrazu, wsparciem Dolby Vision oraz możliwością zsynchronizowania głośników z soundbarem, to będzie idealny wybór dla miłośnika filmów.

Biorąc pod uwagę wysoką częstotliwość odświeżania (120 herców), która owocuje świetną płynnością, wsparcie dla HDMI 2.1 i przydatne funkcje gamingowe, LG C3 to też dobry telewizor dla gracza. Dodatkowo teraz kosztuje 5699 złotych w promocji, więc żal się nim nie zainteresować.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Telewizory taniej! 144 Hz, OLED i QLED - Karnawał rabatów trwa