PODPOWIEDZI:

Dyson V15s Detect Submarine - Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia już w sprzedaży!

Dyson V15s Detect Submarine - Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia już w sprzedaży!

W portfolio Dysona znalazła się nowość. To Dyson V15s Detect Submarine, czyli uniwersalny bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania. To niezwykle wszechstronne urządzenie, o czym już za moment się przekonasz, czytając poniższy news.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15s Detect Submarine potrafi usuwać kurz, plamy i rozlane płyny. Na funkcję 4w1 składa się mycie twardych podłóg (nowa elektroszczotka), podświetlanie zabrudzeń, dokładne odkurzanie, bez plątania włosów (odpowiada za to specjalna szczotka).

Niezwykle ważny jest fakt, że przez cały czas sprzątania myje powierzchnie czystą wodą. Nowy odkurzacz Dyson V15s Detect Submarinez technologią aktywnego mycia oferuje także potężną moc ssania.

Nowa elektroszczotka Dyson Submarine i Technologia Extraction Plate

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine posiada doskonale zaprojektowaną elektroszczotkę z wałkiem do czyszczenia na mokro. Zużywa ona dokładnie tyle wody, ile potrzeba. Bez trudu usunie rozlane płyny, uporczywe plamy i drobne suche zanieczyszczenia (np. okruszki). Za sprawą technologii Extraction Plate, odkurzacz w efektywny sposób czyści na mokro, przy czym nie ma nadmiaru wody na podłodze. Jest to zasługa unikalnej konstrukcji płytki umieszczonej tuż przy wałku szczotki, która odsącza nadmiar wody do pojemnika.

W osiągnięciu tego, inżynierowie z Dyson musieli zaprojektować system 8 punktów rozprowadzania wody (są rozmieszczone w równych odstępach wzdłuż wałka). Dzięki wysokiemu ciśnieniu równomiernie rozprowadza wodę, tak aby cała powierzchnia wałka była odpowiednio nawilżona. Z tych 8 punktów uwalniane jest 18 ml wody na minutę.

Wałek z mikrofibry jest napędzany przez silnik, dlatego w skuteczny sposób pozbywa się rozlanych płynów, zanieczyszczeń, plam. Brudna woda jest odprowadzana przez wytrzymałą płytę. Trafia ona bezpośrednio do oddzielnego pojemnika, który jest prosty w opróżnianiu.

Dyson V15s Detect Submarine został wyposażony w zbiornik na czystą wodę o pojemności 300 ml. Możliwe czyszczenie twardych podłóg na mokro do 110 m2 powierzchni przy każdym pełnym zbiorniku wody.Zbiornik na brudną wodę ma pojemność 360 ml. Zapobiega on ponownemu zabrudzeniu podłogi, co sprawia, że wałek od początku do końca jest nasączony czystą wodą.Elektroszczotka Dyson Submarine z wałkiem do czyszczenia na mokro gwarantuje również wygodnesprzątanie pod meblami i wzdłuż krawędzi.

uniwersalny bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia

Elektroszczotka Fluffy Optic

Elektroszczotka Fluffy Optic to elektroszczotka z funkcją podświetlenia. Podświetla mikroskopijny niewidoczny kurz na podłogach twardych.

Elektroszczotka Digital Motorbar

Elektroszczotka Digital Motorbar odpowiada za dokładne odkurzanie dywanów, zbieranie włosów i sierści bez plątania. Włosy nie owijają się wokół niej.

Czujnik Piezo Sensor

Inteligentny czujnik Piezo Sensor służy do pomiaru zanieczyszczeń, dzięki czemu wiesz, czy odkurzanie było naprawdę dokładne.Ekran LCD pokazuje w czasie rzeczywistym zanieczyszczenia, jakie zebrał odkurzacz. Zobaczyszinformacje na temat rozmiaru i ilości wciąganych cząstek.Mikroskopijne drobinki kurzu są mierzone i zliczane przez czujnik piezoelektryczny. Takie rozwiązanie oznacza, że odkurzaczautomatycznie dostosowuje moc ssania do różnych powierzchni i ilości zanieczyszczeń.

Moc ssania

Wodkurzaczu Dysonspodziewaj się silnika Dyson Hyperdymium, który pracuje z prędkością do 125 000 obr./min. Wytwarza bardzo dużą moc ssania. W momencie, gdy zakończysz odkurzanie, możesz doczepić elektroszczotkę z wałkiem do czyszczenia na mokro. Wówczassilnik Hyperdymium jest automatycznie odcięty od zasilania i nie zasysa powietrza. Nie ma zatem ryzyka, że woda przedostanie się do silnika, za to masz pewność, że zabrudzona woda i zanieczyszczenia trafiają do specjalnego zbiornika w elektroszczotce Dyson Submarine.

Zaawansowana filtracja

System filtracjiwyłapuje 99,99% cząsteczek tak drobnych jak 0,3 mikrometra, więc żadne zabrudzenia nie wydostaną się na zewnątrz. Technologia cyklonów Dyson potrafi oddzielić kurz i brud od podłóg oraz innych powierzchni. Uszczelnienie sprzętu sprawia, że zanieczyszczenia nie przedostają się z powrotem do pomieszczeń.

Sprawdź również:Ranking odkurzaczy

Dodatkowe informacje

Odkurzacz pionowy Dyson jest lekki w prowadzeniu, zwrotny, manewrowanie nie sprawi trudności. Istnieje jeszcze mini elektroszczotka odkurzająca kanapy, legowiska zwierząt i materace.

Musisz zapamiętać pewne informacje dotyczące ładowania, a dokładniej mówiąc, że:

  • ładowanie może odbywać się tylko, gdy elektroszczotka Submarine do sprzątania na mokro ma pełny zbiornik wody,
  • nie można ładować urządzenia na pustym zbiorniku wody,
  • najlepiej ładować odkurzacz, umieszczając w rurze elektroszczotkę Digital Motorbar lub podświetlaną elektroszczotkę Fluffy Optic.

Cena i dostępność

Dyson V15s Detect Submarine można nabyć od dnia 08.02.2024 w cenie 4299 zł w sklepach internetowych i stacjonarnych Dyson.

blog comments powered by Disqus
Dyson V15s Detect Submarine - Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia już w sprzedaży!