PODPOWIEDZI:

realme wprowadza na rynek mistrzowski smartfon C67!

realme wprowadza na rynek mistrzowski smartfon C67!

Firma realme wprowadza najnowszy produkt, a mianowicie mistrzowski smartfon C67 z aparatem o rozdzielczości 108 MP, procesorem Snapdragon 685 i wieloma imponującymi funkcjami. W swoim przedziale cenowym jest prawdziwym liderem. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

realme to jedna z najszybciej rozwijających się marek smartfonów na świecie. Tym razem wprowadza na rynek nowy smartfon z serii C.

realme C67 z pewnością zachwyci swoim aparatem, wydajnością, designem i nowym poziomem użytkowania.

aparat 108 MP

W matrycy nowego smartfona realme C67 postawiono na innowacyjną technologię 3-krotego zoomu, która wykorzystuje 12 milionów pikseli w centralnej części czujnika. W efekcie, fotografowanie jest bezstratne. Ponadto funkcja 3-krotnego Trybu Portretowego stanowi dopełnienie, jeżeli chodzi o pełne głębi zdjęcia portretowe, bowiem zadba o wyraźną ostrość z naturalnie wyglądającym efektem bokeh.

Niezrównany aparat 108 MP to nie wszystko. Masz do czynienia z największym rozmiarem sensora (w porównaniu do dostępnych na rynku smartfonów w podobnej cenie), co oznacza wyjątkową funkcjonalność do fotografowania nocą. Zyskasz doskonałe kolory, głęboką ostrość i wyrazistość nawet podczas nocnych sesji fotograficznych.

Mistrzowska wydajność

Najnowszy smartfon realme wyposażono w procesor Snapdragon 685. To pierwszy chipset firmy Qualcomm w serii realme C. Osiąga wynik Antutu na poziomie 330 000 punktów. Telefon realme C67 oferuje 15% wzrost wydajności CPU oraz 10% wzrost wydajności GPU (w porównaniu do realme C55), wraz z imponującym taktowaniem 2,8 GHz.

nowość realme C67 już za 799 zł w Media Expert

Top design

Smartfon realme C67 posiada wyświetlacz imponujący jasnością na poziomie 950 nitów, co przekłada się na świetną widoczność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Warto zaznaczyć, że to pierwszy smartfon w swojej klasie cenowej, który jest pozbawiony plastikowego wspornika ekranu. Z takiego rozwiązania kojarzone są zazwyczaj flagowe urządzenia z wyższej półki.

realme C67 jest dostępny w wersji kolorystycznej czarnej i zielonej. Charakteryzuje się ultra cienką obudową o grubości zaledwie 7,59 mm. Z tyłu telefonu zastosowano zaawansowany proces powlekania gradientowego, który tworzy unikatowe efekty kolorystyczne, z głębszymi teksturami i warstwami, odbijając i załamując światło.

Nowy poziom doświadczeń użytkowania

Zarówno funkcjonalność smartfona, jak i jego oprogramowanie sprostają oczekiwaniom młodych użytkowników. MiniKapsule 2.0 pozwala cieszyć się bardziej interaktywnymi funkcjami oprogramowania. Dynamiczne wyskakujące okienka podczas odtwarzania muzyki pozwolą na prostą kontrolę nad muzyką i płynne przełączanie się między utworami (łatwy gest przesuwania palcem w lewo lub w prawo). Żywe animacje dostarczą użytkownikom aktualizacje dotyczące pogody w czasie rzeczywistym.

Model C67 chwali się za pamięć RAM o pojemności 256 GB, innowacyjne 360° NFC (szybkie transfery danych) oraz podwójne głośniki stereo. To powoduje, że smartfon wyróżnia się jako kompletny pakiet najnowocześniejszych funkcji.

Cena i dostępność

Na start realme C67 (8/256) zakupisz w cenie 899 zł. Telefon jest dostępny w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Regularna cena realme C67 wyniesie 999 zł.

Z kolei na start realme C67 (6/128) kupisz w wyjątkowej ofercie cenowej za 799 zł. Smartfon dostępny w sieci sklepów online Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Regularna cena realme C67 wyniesie 899 zł.

Przy okazji zachęcam do odwiedzenia naszego działu ranking telefonów komórkowych.

blog comments powered by Disqus
realme wprowadza na rynek mistrzowski smartfon C67!