PODPOWIEDZI:

Marantz ogłasza dostępność nowych urządzeń PM-11S3 i SA-11S3

Marantz ogłasza dostępność nowych urządzeń PM-11S3 i SA-11S3

Marantz przedstawia z dumą dwa nowe komponenty swojej legendarnej Serii 11. PM-11S3 i SA-11S3 kontynuują tradycję ustanawiania nowych standardów, analogicznie jak ich poprzednicy i będą dostępne w wybranych salonach sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Kiedy oryginalne urządzenia klasy premium, odtwarzacz CD, SA-11S1 i wzmacniacz zintegrowany PM-11S1 zostały po raz pierwszy wprowadzone w 2004 r., okrzyknięto je mianem sensacji. Do dziś urządzenia Marantz serii 11 są wzorcami i punktami odniesienia dla wszystkich innych systemów Hi- Fi. Marantz postanowił teraz podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i zaczął aktualizować linię produktów o najnowsze technologie, stosując nowe pomysły i sposób myślenia do tej uwielbianej pary urządzeń.

Marantz SA-11S3

Ken Ishiwata, ambasador marki Marantz: "Urządzenia Premium Range zawsze symbolizowały dążenie Marantz do doskonałości. Są zapowiedzią tego, co przyniesie przyszłość. Smak tego, co najlepsze. Dla tych z nas, którzy mieli na tyle szczęścia, aby w zanurzyć się w pełni możliwości Premium Range jest pewne, że to jest wydarzenie mające wpływ na nasze życie. Połączenie z emocjami. Krok w kierunku ideału. To właśnie misja Marantz Premium Range. Przekraczanie granic, wyznaczanie nowych standardów i stworzenie jeszcze większej dawki wizjonerskiej doskonałości dźwięku. Całe to dziedzictwo dostępne jest teraz w trzeciej generacji Serii 11. Bardziej wysublimowanej niż kiedykolwiek ".

Nowy PM-11S3 jest po prostu bardziej wydajny, bardziej wszechstronny i bardziej precyzyjny niż kiedykolwiek. To dlatego, że ta trzecia generacja odradza się z nowymi ulepszeniami i zaawansowanymi technologiami dla zapewnienia wszystkiego, co można uzyskać najlepszego z mocy, detali i emocji. Ekranowany transformator toroidalny i niestandardowe elementy, zapewniają niezwykle stabilną moc 2x 100W przy 8 omach lub 200W 2x przy 4 omach. Absolutna integralność sygnału i bardzo niski stosunek sygnału do szumu jest gwarantowana przez 3-stopniową konstrukcję, która obejmuje przedwzmacniacz, dwustopniowy wzmacniacz główny, a także dodatkowy przedwzmacniacz dla wejścia Phono MM / MC. Kluczowe technologie zawierają najnowszy układ prądowego sprzężenia zwrotnego Marantz HDAM-SA3, jak i symetryczne obwody o najkrótszych ścieżkach sygnałowych, które zapewnią dynamiczny dźwięk i doskonałe obrazowanie stereo. Rezultatem jest niewiarygodnie szeroka scena dźwiękowa z niezwykle precyzyjnym pozycjonowaniem poszczególnych instrumentów i wokalu.

Marantz PM-11S3

W 2004 roku, oryginalny SA-11S1 był pierwszym odtwarzaczem SACD jaki kiedykolwiek powstał oferującym ustawialne cyfrowe algorytmy filtrów. Zostały one stworzone przez Marantza dla znaczącej poprawy jakości dźwięku z CD. Teraz, w roku 2012, nowy SA-11S3 kontynuuje tą pionierską rolę z zaawansowanymi technologiami ustawialnych filtrów cyfrowych, które wcześniej były dostępne jedynie w profesjonalnych studiach nagrań. Ponieważ filtry te są tak bardzo związane z muzyką nazywamy tą technologię Marantz Musical Mastering. Teraz ta wspaniała technologia jest stosowana nie tylko do zawartości muzycznej z dysków CD, ale także do relatywnie nowych mediów, dzięki dodanym portom USB z przodu i z tyłu obudowy. Nie ma tu mowy o kompromisach. Jako że nowe media są dostępne nie tylko w rozdzielczości 44.1kHz/16 bit – podobnie jak w formacie CD, Marantz stworzył cyfrowe filtry, aby obsłużyć sygnały aż do rozdzielczości 192kHz/24 bit. Umożliwia to wykorzystanie w pełni zawartości plików wysokiej rozdzielczości i odtwarzanie muzyki o powalającej czystości. Ponadto, bardzo wyjątkowy tryb DAC oferuje trzy wejścia cyfrowe: koncentryczne, optyczne i USB-B. Ten ostatni działa w trybie asynchronicznym przy bezpośrednim połączeniu z komputerem.

PM-11S3 oraz SA-11S3 będą dostępne w czarnym lub złotym wykończeniu obudowy począwszy końca sierpnia.

blog comments powered by Disqus
Marantz ogłasza dostępność nowych urządzeń PM-11S3 i SA-11S3