PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

DigiFi Opera M7 – wodoodporny odtwarzacz MP3

DigiFi Opera M7 – wodoodporny odtwarzacz MP3

Kąpiel i słuchanie muzyki przystają do siebie w niezbyt wielkim stopniu – da się je pogodzić w łazience, ale już np. nad jeziorem rzecz nie jest taka prosta. Chyba że dysponujemy odtwarzaczem takim jak DigiFi Opera M7, czyli bardzo lekkim – całe urządzenie wraz ze słuchawkami waży zaledwie 22 g – i wodoodpornym.

Konstrukcja tego modelu jest nietypowa, bowiem główny moduł jest połączony na stałe ze słuchawkami krótkimi przewodami. Sterowanie jest zrealizowane w sposób rozproszony: przy jednej ze słuchawek zmieniamy głośność, przy drugiej mamy przyciski sterujące przewijaniem i nawigacją po katalogach, natomiast klawisze odpowiedzialne za start, pauzę i włączanie umieszczono na obudowie odtwarzacza. Komunikacja Opery M7 ze światem zewnętrznym odbywa się za pomocą portu USB, który służy także jako gniazdo zasilania – zintegrowany akumulator oferuje do 10 godzin pracy. Pięciominutowe ładowanie baterii daje możliwość słuchania muzyki przez 100 minut.

DigiFi Opera M7

Urządzenie obsługuje pliki w formatach MP3, WMA, WAV, APE i FLA. Dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej) oraz z dwoma rozmiarami pamięci flash: 2 i 4 GB. Mniej pojemny odtwarzacz kosztuje 28 euro, natomiast model z dwukrotnie większą przestrzenią na dane – 34 euro.

DigiFi Opera M7

blog comments powered by Disqus
DigiFi Opera M7 – wodoodporny odtwarzacz MP3