PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Poczuj się jak kierowca samochodu rajdowego z Wheel Stand Pro

Poczuj się jak kierowca samochodu rajdowego z Wheel Stand Pro

Veracomp jest polskim dystrybutorem akcesoriów gamingowych znanej m.in. w USA firmy Wheel Stand Pro. Veracomp poinformował o wprowadzeniu na polski rynek, do sklepów tradycyjnych oraz internetowych, dwóch modeli stojaków Wheel Stand Pro do kierownic, które służą do symulacji wyścigowych w grach komputerowych.

Marka Wheel Stand Pro jest znana od wielu lat na rynku amerykańskim i australijskim, obecnie marka wkracza do Polski. W ofercie firmy znaleźć możemy dwa stojaki, na której mocuje się kierownicę samochodową oraz pedały. Stojak jest wysokiej jakości, oprócz tego charakteryzuje się wysoką stabilnością, niewielką wagą, komfortowymi wymiarami oraz dużą możliwością regulacji. Kierownica jest bardzo mobilna- kiedy skończymy grać stojak możemy łatwo złożyć wraz ze znajdującym się na nim sprzętem i schować w dowolnym miejscu. Ciekawa konstrukcja i wysoka jakość materiałów które zostały użyte do budowy stojaka pozwalają na bezawaryjną pracę przez długie lata.

Wheel Stand Pro

Wielu fanów wyścigowych gier samochodowych, by zapewnić sobie w miarę przyzwoite warunki do wirtualnego ścigania się, rezygnuje z instalacji sprzętu do biurka lub stołu w salonie i szuka bardziej wygodnych rozwiązań. Efekty tego możemy oglądać na forach, gdzie użytkownicy prezentują własne konstrukcje z drewna lub rurek pcv, które mimo wszystko szpecą wygląd pokoju i zabierają bardzo dużo miejsca. Dlatego Wheel Stand Pro stworzył wysokiej jakości składane stojaki do kierownic czołowych marek gamingowych, które stwarzają każdemu graczowi idealne warunki do udziału w wirtualnych wyścigach samochodowych.” – stwierdził Błażej Nadobny, który jest opiekunem marki Wheel Stand Pro w Veracomp.

Wheel Stand Pro

Kupując stojak pod kierownicę samochodową Wheel Stand Pro, użytkownik dostaje sprzęt precyzyjnie wykonany z najlepszych materiałów. Kierownica jest zmontowana przez profesjonalnego montera. Przy swoich małych rozmiarach stojak jest bardzo stabilny – zastosowano w niej unikalną konstrukcję, która dopasowuje się do nierównego podłoża. Stojak posiada gumowe tuleje antypoślizgowe, które są wykonywane ze specjalnej mieszanki stosowanej na przykład w przemyśle lotniczym. Gumowe tuleje antypoślizgowe mają świetną przyczepność i nie brudzą podłogi. Pełen zakres regulacji pozwala na dostosowane produktu do każdego siedzenia i wzrostu gracza, a zamontowanie pedałów pod kątem nachylonym w stronę użytkownika sprawia, że łydki i stopy nie męczą się.
blog comments powered by Disqus
Poczuj się jak kierowca samochodu rajdowego z Wheel Stand Pro